رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موسسه سلمان فارسی هزینه ایاب ذهاب دانش آموزان هنرستان حاج ابراهیم عباسی جناح مت
#1
در جلسه که ریاست و مسئولین اداره آموزش و پرورش منطقه جناح با موسسه خیریه سلمان فارسی فرامرزان منطقه جناح برگزار کرد ، این موسسه هزینه ایاب و ذهاب دانش آموزان هنرستان حاج ابراهیم عباسی جناح متقبل گردید.
[عکس: 456546%20(1).jpg]
ه گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح ؛

علی پرتو مسئول حراست اداره آموزش و پرورش منطقه جناح خاطر نشان ساخت: مدیر مدرسه باید مورد اعتماد دانش آموز باشد که بتواند مشکلات خود را به مسئولان مدرسه اعلام نماید. وی گفت : جهت همراهی و حمایت از دانش آموزان بی بضاعت ، شناسایی آنها باید صورت بگیرد.

علی استوار معاون موسسه خیریه سلمان فارسی فرامرزان منطقه جناح اظهار داشت : طبق درخواست مدیر هنرستان در زمینه درخواست کمک هزینه ایاب ذهاب دانش آموزان بی بضاعت ، با پیگیری مستمر حاج عبدالله تیما مدیریت موسسه ، این موسسه متقبل شد که در طول سال تحصیلی 93-94 دانش آموزان را در زمینه ایاب و ذهاب حمایت نماید.

وی افزود : با توجه به اینکه موسسه ، ماهیانه مبلغی به عنوان کمک هزینه جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت در نظر گرفته شده است ، در این زمینه این مبلغ به ایاب و ذهاب دانش آموزان هنرستان حاج ابراهیم عباسی تخصیص می یابد.

محمد رضا چنگال خوش مدیر هنرستان حاج ابراهیم عباسی از مدیریت و موسسه خیریه سلمان فارسی تقدیر و تشکر نمود و گفت : با توجه به این که دانش آموزانی که از روستاهای اطراف به هنرستان می آیند و در بخش مالی دچار مشکل شده اند ،ان شالله از کمکی که موسسه نموده است استفاده مطلوب نمایند.

لازم به ذکر می باشد به مناسبت عید سعید قربان ، 835 کیلو گوشت قربانی توسط موسسه سلمان فارسی بین 9 آموزشگاه شبانه روز منطقه جناح توزیع گردید.
[عکس: gpic449_1.jpg]
[عکس: gpic449_3.jpg]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان