رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش مدیران مدارس منطقه ی جناح برگزار گردید
#1
در راستای پروژه مهر

همایش مدیران مدرسه منطقه جناح با حضور معاونین پشتیبانی و آموزشی و پرورشی اداره و کلیه مدیران مجتمع های روستایی و معاونین اداره منطقه جناح برگزار گردید.
[عکس: 2014-09-08%2009.30.58.jpg]
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح

عبدالله عالیان معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح اظهار داشت : پروژه مهر اقدام عملی دست اندر کاران تعلیم و تربیت در راستای آماده سازی مدارس برای شروع سال تحصیلی است .وی ضمن تاکید بر تشریک مساعی کلیه اعضای ستاد پروژه مهر ابراز داشت : شاداب سازی مدارس از عوامل مهم در اجرای پروژه مهر است.

معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح در ادامه خاطر نشان ساخت : شاداب سازی را باید هم در جنبه ظاهری و فیزیکی و هم معنوی جست .عبدالله عالیان به اهمیت سند تحویل بنیادین آنموزش و پرورش با اهداف شکوفایی فطرت ، ارتقا و تفکر، ایمان? عمل و اخلاق در جهت دست یابی به حیات طیبه طرح ریزی گردیده است.

وی با بیان ویژگی های مدیر موفق گفت : مدیر مدبر با ایجاد محیطی سرشار از صمیمیت موجبات افزایش روحیه گروهی ، اعتماد سازی و ایجاد جو سازنده را فراهم می کند.

ناصر احمدیان معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح گفت : پروژه مهر بسیج امکانات برای شروع سال تحصیلی جدید است

وی ضمن تبیین وظایف کمیته های شش گانه پروژه مهر یادآور شد اقدامات انجام شده به صورت گزارش مصور و مستند به اداره کل ارسال گردد.

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح در ادامه به اهمیت نقش مدیران در به توسعه پایدار اشاره نمود و ابراز داشت: سرمایه انسانی ، فیزیکی و طبیعی سه عامل مهم در توسعه پایدار هستند.

ناصر احمدیان در ادامه گفت : لازمه توسعه پایدار نیروی انسانی است و آموزش و پرورش زیر ساخت نیروی انسانی را تامین می کند.

محمد باقر جمالی معاون پرورشی اداره ضمن اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری گفت : با توجه به اینکه یکی از ارکان شعار سال مقام معظم رهبری بحث فرهنگ می باشد همه بایستی در عرصه فرهنگ و فرهنگ سازی تلاش کنیم.

معاون پرورشی اداره ضمن اشاره به نزدیک شدن ماه مهر خاطر نشان ساخت :احتزاز پرچم در همه مدارس حساس می باشد و مدیران در این زمینه توجه لازم داشته باشند.وی خاطر نشان ساخت : با توجه به اینکه شروع سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس توام است و ما وارث خون 36 هزار دانش آموز و نزدیک به 5 هزار معلم شهید هستیم وظیف ما بسیار سنگین می باشد و در کنار زنگ بازگشایی زنگ مقاومت هم زده شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_abi


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان