رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بستن مطلب پمپ بنزین
#1
آقای کنترل4.و دیگر اعضای جناح آن لاین
اگر موضوع پمپ بنزین برای شما مهم است چرا در سایت به آن نمی پردازید؟
در بحت و گفتگوی آزاد گفتید که این مطلب باعث توهین و به انحراف رفتن موضوع شده است.خب شما به عنوان کنترل کننده موظف هستید توهین ها و انحرافات را ویرایش نمایید نه اینکه کل مطلب را قفل نموده و حتی خود سایت هم در این موضوع مهم اصلا مطلبی نگذارد.
یکی از علت های وجود سایت جناح آن لاین مگر این نیست که? مسائل و مشکلات همشهریان را بازگو و به گوش مسئولین و بازدید کنندگان برساند بلکه مشکلی یا مسئاله ای حل و فصل گردد؟
آیا با بستن یکی از مشکلات مهم و قدیمی جناح میتوانید بگویید دارای چنین رسالتی هستید؟
#2
سایت جناح اون لاینه دیگه.هرچی دلشون بخواد میذارن.مشکل مردم بهشون ربطی نداره.مشکل خودشون مهمه عزیزم.خیلی رسالت مسالتی ندارن داداش.
#3
پمپ بنزین جناح
سالهاست که جسته و گریخته درباره کیفیت بد بنزین جناح صحبت هایی از طرف مردم نجیب شهرمان مطرح بوده ،اما هرگز این مطالب از طرف نهاد یا مسئول شهری یا دولتی با وجود مطلع بودن بررسی نگردیده.طی این چند ده سال که از عمر پمپ بنزین جناح می گذرد، بارها و بارها از رانندگان و مکانیک های شهر به وفور شنیده شده که اغلب عیب های سیستم احتراق ماشین ها بخاطر کیفیت نامطلوب بنزین می باشد.کمتر کسی این موضوع را بطور جدی پیگیری نموده است.شاید هم لابی ها و قدرت جایگاه داران این پیگیری ها را در نطفه خفه کرده است.
میدانیم که اصولا جایگاه دار به دنبال سود بیشتر است اما به چه قیمتی باید سودجویی صورت پذیرد؟؟؟
طی سه چهار سال اخیر جایگاه های سوختی در منطقه فعال شده اندکه به مراتب کیفیت ارائه محصولات پالایشگاه را بهتر از جناح انجام می دهند.در جایگاه عرضه ی سوخت جناح مخلوط بودن بنزین با گازوئیل و نفت سفید و عرضه ی این محصول من درآوردی به اسم بنزین امری عادیست.اما غافل از اثرات مخربی است که هم در حوزه ی? سلامت جامعه و هم در بحث اقتصاد مردم صورت گرفته است.
البته فقط موضوع بنزین نیست که طی سالیان دراز باعث بروز گرفتاری هایی برای همشهریان گشته است که در جریانات گازوئیل و نفت و قاچاق آنها ناراحتی ها و نگرانی های زیادی برای ما به ارمغان آورده است.بر کسی پوشیده نیست که در این زمینه قاچاقچیان سوخت? چه جولانهایی که نمی دهند و صاحبان ماشینهای سنگین چه دردسرهایی که نمی کشند حتی? در زمستان بر سر نفت چه ناحقی ها که صورت نمی گیرد.
حال این سوالات پیش می آید که تا چه زمانی مردممان باید تاوان زیاده خواهی ها و نا کارآمدی جایگاه داران را بدهند؟
چه کسی یا چه کسانی مسئول متضرر شدن و دردسرهای سالیانه و بی انتهای مشتریان است؟
مسئولین امر چه وظایفی بر عهده دارند؟
صد البته به مردمی که سالهاست این موضوعات را می بینند و دم بر نمی آورند خورده باید گرفت اما از بد روزگار هیچ مسئولی نیز در این بین وقعی ننهاده است.
حال شاید با اتفاقات روز گذشته در پمپ بنزین جناح که به گفته ی جایگاه داران خطایی غیر عمد بوده،بتوان ذهن خفته ی (......) را بیدار کرد که در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات به مردم جناح گامی موثر برداشته و این آرزوی دیرینه مردم را برآورده کنند.
ایرادات زیادی به جایگاه عرضه ی سوخت جناح وارد است که اجمالا چندتایی را متذکر میشوم.
1-فرسوده و از رده خارج بودن دستگاه های موجود که طول عمری بالاتر از بیست سال دارند.
2-فضای بسیار زشت و کثیف سایبان و محوطه ی اطراف جایگاه که ظاهر شهر را نیز تحت تاثیر قرار داده است.
3-عدم ارائه سرویس درست و در خور شان به مشتریان که حتی باعث مضحکه شدن جناح در کل منطقه گشته است.
4- مدیریت جایگاه توسط اشخاص? مجهول الحال که شاید گاهی لازم باشد به مردم پاسخی بدهند.
5-نا مناسب بودن محیط جایگاه برای رانندگان خانم که این موضوع باعث آزردگی خاطر خیلی از همشهریان گشته است.
6- اشغال جایگاه توسط قاچاقچیان سوخت که روزانه شاهد آن هستیم.
و . . . . . . .
تمام این مشکلات ریشه در سوء مدیریت و زیاده خواهی مسئول جایگاه دارد و نیاز است با مدیریتی لایق ، کاردان و متناسب با شان مردم این موضوع مرتفع گردد.
پس لازم است مردم، شورای شهر، شهردار، امام جمعه، بخشدار و حتی فرماندار و شرکت نفت در این زمینه تلاش کنند تا هم ضررهای رسیده به مردم جبران شود و هم از ادامه این روند بسیار نادرست و زشت در جناح جلوگیری گردد.
#4
رفتار و عملکرد هر شخصی برمیگرده به خود شخص و اقوام و بستگان نزدیک اون پاسخگوی کارهاش نیستن وکسی چنین انتظار بی منطقی هم نداره . در مورد بحث پمپ بنزین دیگه همه میدونن چه بلایی سر کیفیتش آوردن و چطور جولانگاه یه مشت قاچاقچی معلوم الحال شده .
اگه مدیریت پمپ بنزین سال هاس بدنبال منافع شخصی خودش بوده دلیل نمیشه اقوامش باید جوابگو باشن. درسته یکی از مدیران سایت از بستگان نزدیک مدیریت پمپ بنزینه ولی هیچکس از اون بنده خدا انتظار پاسخگویی نداره . کنترل محترم (...) اجازه بده مردم نظراتشونو بگن نه اینکه کلا بحثو تعطیل میکنی البته که توهین باید حذف بشه.
(...)

---------------------
کنترل سایت :بخش هایی از متن که به مدیران سایت توهین شده است ویرایش شد. قابل توجه کاربران محترم، مدیران و کنترل های سایت حق ویرایش و حذف پست ها و تاپیک ها را دارند و در صورت منحرف شدن تاپیک و مطالب توهین آمیز بیش از حد که کنترل آن را دشوار میکند، به ویرایش اکتفا نکرده و حق قفل کردن تاپیک را دارند.
هر گونه انتقادی نسبت به عملکرد کنترل های سایت با ذکر دلیل در انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح شود و از طرح آن در این تاپیک خودداری کنید.
#5
من یه پست دادم پاک شده یا اصلا ثبت نشده؟در مورد شخصی که در پست قبل یک نظر رو به نظر مسئول جایگاه نسبت دادن اینطور نیست...
مسئول جایگاه که پدر بنده هستن انشایی زیادی با فضای مجازی نت نداشته و فقط از چند نرم افزار ارتباطی استفاده میکنن...نمیتونن بیان? و نظر بدن.
در مورد مطلبی که گفتن چند ساله سوخت? های مختلف را قاطی میکنن صحت نداره.
در مورد مواردی هم حق با نویسنده مطلب هست که در این مورد فکرایی کردن مسئول جایگاه و باید منتقل بشه ...منتظر ایجاد شرایطی هستن که به امید خدا شروع کنن.
پیشنهادی باشه من هستم میتونید بگین و انتقال میدم...پاینده باشید
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi
#6
آرمین جان کسی میگه ماست من ترشه؟شما گفتی چیزی قاطیش نمیکنین و ما هم باور کردیم!!!همه دروغ میگند و شما راست میگی!
آقا آرمین میشه بپرسم چرا شما با قاچاقچیان گازوئل همکاری میکنید؟فکر نمیکنی حق خیلیها ضایع بشه؟
 سپاس شده توسط armena
#7
آقای مردم این یک اشتباه بود و جلوش رو گرفتن. جوری میگی انگار هیچ کس تو کارهاش اشتباه نداره. به نظرتون عقل سلیم قبول میکنه که الان گازوئیل رو اون هم یک تانکر کامل رو داخل بنزین بریزن و در اصل حروم کنند؟ بعدش هم همرو تخلیه کنند. خب معلومه یه اشتباه بوده و خودت بهتر خبر داری ماشین داران الان گازوئیل چقدر براشون با ارزشه، اونوقت چه کسی قبول میکنه گازوئیلی که این همه کمبود وجود داره و هر روز هم نیست رو با ریختن داخل بنزین در اصل حرومش کنند؟
اگر حق با شماست که عمدا قاطی کردن و همیشه کارشون همینه که به نظرم یه توهم است و اینکه از کیفیت آن حرف میزنند و هیچ وقت هم یک کارشناس و سند و مدرکی نبوده و البته احتمال فرسودگی مخزن وجود داره ولی بلاخره کارشناس و آزمایش میتونه ادعا کنه نه من یا شما. اگر واقعا تقلب میشه که فکر نمیکنم اینطور باشه، چرا شورا و بقیه مسئولین تا الان هیچ کاری نتونستن بکنن؟ این شوراییه که میخواد از حق مردم دفاع کنه؟خدای نکرده من تهمتی به شورا نزدم، منظورمه یکم برای شما هم باید این مسائل جای سوال باشه که اگر این توهمات حقیقت داشت، شورا میتونست کاری بکنه.
فکر میکنم شما دارید تسویه حساب شخصی میکنید نه اینکه براتون جای سوال باشه.مخصوصا که تو تاپیکی که قفل کردن بعضی ها معلومه بحثشون همش قومی است که باید به حال چنین افرادی در قرن 21 گریه کرد.
 سپاس شده توسط armena
#8
من با این مورد که گازوئیل رو با بنزین قاطی میکنند با حرف شما مخالف بودم وگرنه تو مطلبی که از سر و وضع جایگاه گفته حق میدم. باید به سر و وضعش برسن و زشته
 سپاس شده توسط armena
#9
سلام
در پاسخ به کاربر مردم:
نقل قول:آرمین جان کسی میگه ماست من ترشه؟شما گفتی چیزی قاطیش نمیکنین و ما هم باور کردیم!!!همه دروغ میگند و شما راست میگی!
من به همین بسنده میکنم که قاطی کردن سوخت جز بدنامی و ضرر چیزی دیگری برای یک جایگاه عرضه سوخت نداره پس این کار عقلانی نیست و انجام دادنش اشتباه هست!
و مورد اخیر هم یک اشتباه بود که البته قابل بخشش نیست و باید با شخص خاطی برخورد بشه و طی تماسی که دیشب داشتم گفتن که از شرکت نفت اومدن و کل مخزن رو خالی کردن...احتمال جریمه هم هست که بازم جای عذری نیست چون اشتباه از ما(جایگاه دار بوده)و هر تصمیمی شرکت نفت بگیرد موظف به قبول کردن هستیم و به قولا گردمان از مو باریکتر.
خدا رو شکر که همه شاهد هستن!! و ما راضی به متضرر شدن بقیه مردم همشهری و شهر های اطراف نیستیم و به شرکت نفت اعلام کردیم.
نقل قول:آقا آرمین میشه بپرسم چرا شما با قاچاقچیان گازوئل همکاری میکنید؟فکر نمیکنی حق خیلیها ضایع بشه؟
تمام کسانی که که به نحوی با جایگاه ارتباط دارن و همکاری میکنن دارای مجوز هستن و قانون اجازه فعالیت به ان ها رو داده(و همچنین بر فعالیت ان ها نظارت میشه) و اگر در این ضمینه شک و شبهه ای دارین میتونید پیگیری کنید.
#10
جالبه آقای آرمین از بدنامی پمپ بنزین حرف میزنن تمام آدم هوی منصف جناح میدونن تنها چیزی که برای پمپ بنزین جناح مهم نیست اعتبار و آبروس و فقط و فقط دنبال سود بیشترین ؛یه حرف بزن بهتون بیاد آدم باور بشه شما امتحان خودتون رو بارها و بارها پس دادین دیگه کسی به حرفتون اعتماد نداره. این عدم اعتماد برمیگرده به عدم صداقت شما به عدم حسن نیت شما برای خدمت به مردم برمیگرده به زیاده خواهی شما برمیگرده به ...


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان