رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وبلاگ سلام کوخرد از قول احمدجباری: اعتبار جاده مهران-لمزان تصویب شده است
#1
پنج شنبه شب جلسه ای با حضور معاون فرماندار،روسای شورای شهرستان در استان،آقایان بخرد،خواجه ای،آور بهمراه امام جمعه و شوراهای کوخرد ، پدل و لمزان و روستاهای تابعه همچنین دهیاران روستاها با حضور احمد جباری نماینده مردم در کوخرد برگزار شد.

مهمترین موضوع مورد بحث و خواسته همه شوراها پیگیری هر چه سریعتر راه کوخرد به سمت لمزان بود که فاصله را با مرکز استان کاهش خواهد داد. روستاهایی که در این مسیر قرار گرفته اند سالهاست که از طریق? راه خاکی رفت و آمد می کنند و حل این مساله دغدغه بسیاری از مردم روستاهای واقع در این مسیر می باشد. بر همین اساس با پیگیری های مکرر شوراها، آغاز بکار این جاده از چند سال پیش کلید خورد، پل های محکمی ساخته شد و بخشی ار راه نیز شن ریزی شد.

با درخواستی که شوراهای حاضر در جلسه از نماینده مردم پیرامون حل این مشکل داشتند آقای جباری چنین بیان نمودند: در این پروژه استانی حدود 2 میلیارد تومان بدهی این جاده به پیمانکار آن تحویل داده خواهد شد و 15 میلیارد دیگر برای این جاده به تصویب رسیده است که به یاری خداوند بعد از ماه مبارک رمضان پیمانکار این جاده دوباره کار را آغاز خواهد نمود و طبق قولی که گرفته شده است تا پایان سال 93 و یا اوایل سال 94 تحویل داده خواهد شد.

پس از صحبت های آقای جباری پیرامون موضوع راه کوخرد –لمزان شوراهای دیگر روستاهای توابع کوخرد مشکلات راه را دوباره مطرح نمودند که به گفته آقای جباری مسیر آسفالته ای را از مسیر اصلی که ساخته خواهد شد تا لاور شیخ آسفالت خواهند نمود.

ایشان همچنین در مورد افتتاح بیمارستان بستک گفتند: کلیه تجهیزات بیمارستان خریداری شده و طبق قولی که گرفته شده امیدواریم تا هفته دولت و یانهایتا دو الی سه ماه پس از آن افتتاح گردد.

نماینده مردم بستک،بندرلنگه و پارسیان همچنین از شروع بکار گسترش عرض جاده گوده به بستک خبر داد.
ایشان افزودند: فاز اول روکش جاده بندرلنگه به بستک نیزدرحال انجام است که با رایزنی هایی که انجام شد باند دوم روستاهای باورد و چاه مسلم نیز در دستور کار قرار گرفت. فاز دوم این طرح نیز از چاه مسلم تا گردنه گوچی روکش خواهد شد و در فاز سوم از ورودی جاده کتل به سمت گردنه گوچی آسفالت خواهد شد.

عمده ترین موضوع جلسه پیرامون مشکل راه بود که پس از توضیحات آقای جباری و سوالات شوراها جلسه پایان یافت. پیش از آغاز جلسه نیز شوراهای بندرچارک مشکلات خود را با نماینده مردم در میان گذاشتند.

 سپاس شده توسط yousef_sh
#2
سلام اقای جباری مدتی پیش تو مسجد جامع کمشک خبر از ترمیم جاده جناح - کمشک در دو محور رفت و برگشت زدی معلومه چکار میکنی فکر کنم فقط همون صحبت ها دیگه تمومه دیگه فقط قول بی سرانجام !!!!!!!!
#3
متاسفم برای این شورا که اندازه کوخردی ها هم توان نداشتند
#4
متاسفم برای وبلاگ (...) و سایت جناح آنلاین که پخش کننده دروغ و وعده های بیخوو هستند . متاسفانه بعضی ها نمیخواهند بدانند که نماینده مردم (...) بیش نیست . اهای اقایونی که در جناح انلاین امده بودین و جبهه احمد جباری گرفته بودید آیا راه خور برایتان اسفالت شد و ان 16 میلیارد کزا محقق شد ؟ با آسفالت محور بندرلنگه - بستک از طریق گردنه گوچی ، آیا دولت مصمم خواهد بود که راهی 16 میلیارده خرج کند ؟ یعنی یا راه خور ساخته میشه یا راه گوچی . به نظرم هیچ عقل سلیمی این همه هزینه نخواهد کرد که هم راه خور بسازد و هم گردنه گوجی ساخته شود .
جناح انلاین و مدیرانش شماهایی که حمایت خود را از جباری دریغ ننمودید بیایید و تحویل بگیرید .

--------
کنترل سایت : بخش هایی از متن به علت اتهام به وبلاگ های دیگر ویرایش شد.
#5
ای میرزا دلت خوشها ما از این قول ها زیاد شنیدیم
بعد از جباری یکی اومد وسط مسجد وایساد سره ... قسم خورد که 10 میلیارد میارم واسه مردم نه هم جاده یا چیز دیگه ای اما رفت که رفت
ما مردم عادت کردیم به این دروغ ها و دروغگوها ....
#6
از آنجایی که اگر نقدی به جناح آنلاین وارد شود، سعی می کنیم در صورت منطقی بودن بپذیریم و اگر اتهامی غیرمنطقی و نادرست بود جواب در خور دهیم.

میرزا :
نقل قول:متاسفم برای وبلاگ (...) و سایت جناح آنلاین که پخش کننده دروغ و وعده های بیخوو هستند . متاسفانه بعضی ها نمیخواهند بدانند که نماینده مردم (...) بیش نیست.

احتمالا شما از قواعد اطلاع رسانی و خبررسانی چندان با خبر نیستید و احتمالا کمتر روزنامه، وبسایت های خبری و حتی شبکه های خبری تلویزیونی مطالعه و مشاهده می کنید. و گرنه چنین حرفی را حتی از خودتان نمی پذیرفتید. برای اطلاعتان میگویم و گرنه بر همگان که بیشتر [در زمینه خبری] اهل مطالعه هستند واضح است و نیازی به توضیح نیست، اما بدانید که انتشار صحبت های غیرخصوصی نماینده مردم یا هر مسئول دیگری فارغ از تایید محتوا یا عدم تایید آن، برای منتشر کننده آن هیچ مسئولیتی ندارد.

همچنین یک سایت در جایگاه قضاوت نیست.
 سپاس شده توسط mohammad_p
#7
میرزا خودت و ناراحت نکن به این حرفها غصه نخور زود پیر میشی ها.اینقدر از این قول ها شنیدیم که عادت کردیم.جباری که دیگه هیچ.حالا دیگه بی خیالش شدیم.فقط یه شخص بسیار بسیار عزیز و محترم حدودا یک سال پیش وسط مسجد جلوی هزاران نفر اومد یه حرفهایی زد که اصلا یادمون نمیره.16 میلیارد و قسم و بودجه و (...) ....

-------
کنترل سایت : بخشی از متن به دلیل مغایرت با قوانین سایت ویرایش شد.
#8
بله متاسفانه برخی از مسولین وعده های دروغ میدن . ده میلیارد ، شانزده میلیارد فرقی در عدد و ارقامش نیست فقط مهم به وعده عمل کردن است.
اقا وحید با سواد از من بی سواد بشنو هر سایتی بیاد شایعه افراد و فریب مسولین را نشر کند ، درسته زیاد جالب نیست دروغ و وعده بی خود پخش کردن ، چون نوعی رساننده دروغ خواهید بود چیزی که در جامعه سایت و روزنامه های ایران به وفور دیده? می شود .
بگذریم اقا شما قصد بدی نداشتیت ، اصلا روی حرفم با شما نبود (گلاب به روتون قصدی ندارم) حرفم با مدیران جناح انلاین بود . چون برخی از مدیران جناح انلاین? به وفور بارها مشاهده شده علنا حتی در خود سایت نشسته اند تعریف بی خود جباری.
بر رسانه ای که خود را بی طرف میداند ، بر شخصی که خود را ازاد میداند و شخصیت دارد ، هیچگاه نباید جبهه خاص یک نفر گرفت چون خود را کوچک شمردن است و بس .
#9
نقل قول:بله متاسفانه برخی از مسولین وعده های دروغ میدن . ده میلیارد ، شانزده میلیارد فرقی در عدد و ارقامش نیست فقط مهم به وعده عمل کردن است.
اقا وحید با سواد از من بی سواد بشنو هر سایتی بیاد شایعه افراد و فریب مسولین را نشر کند ، درسته زیاد جالب نیست دروغ و وعده بی خود پخش کردن ، چون نوعی رساننده دروغ خواهید بود چیزی که در جامعه سایت و روزنامه های ایران به وفور دیده? می شود .
بگذریم اقا شما قصد بدی نداشتیت ، اصلا روی حرفم با شما نبود (گلاب به روتون قصدی ندارم) حرفم با مدیران جناح انلاین بود . چون برخی از مدیران جناح انلاین? به وفور بارها مشاهده شده علنا حتی در خود سایت نشسته اند تعریف بی خود جباری.
بر رسانه ای که خود را بی طرف میداند ، بر شخصی که خود را ازاد میداند و شخصیت دارد ، هیچگاه نباید جبهه خاص یک نفر گرفت چون خود را کوچک شمردن است و بس .

حرف های شما از نظر شما متین ولی اگر متوجه شده باشید جناح آنلاین یک سایت خبری انجمنی است که اتفاقات و رویدادهای منطقه را تحت پوشش قرار میده و خبری که گذاشته شده هم یک? رویداد است اگر از این رویداد و دیگر رویدادها که بگذریم خوب میگن اصلا چیزی گذاشته نمیشه و خبری که در بالا مشاهده کردین هم فقط یک خبر است و چیزی است که واقعا اتفاق افتاده حالا خود دانید درستی متن بالا مبنی بر برگزاری جلسه و تبادل آرا و نظریات و درخواست کاملا مشهود است ولی اینکه از نظر شما مفاد اون اشتباست خوب این نظر شماست ولی اصل خبر یعنی جلسه و صحبت ها کاملا درست بوده و از وبلاگ فوق الذکر به عنوان منبع یاد شده است که خود در جلسه حضور داشتند .
 سپاس شده توسط vahid
#10
سلام به همه
Confused_hi:
من نه حالا گفتم زمانی که دولت بیاد برای روکش آسفالت از لنگه تا حد بستک خرج کنه دیگه نمیاد هزینه ساخت راه دیگری رو متقبل بشه
فکر ما در مورد ساخت راه خور فکر اشتباهیه چون نه توسط دولت عملی میشه یعلت خرج بالا نه توسط خیر بعلت لوله های گاز پس همش اب در آون کوبیدن است.
مسیر کوخرد به طرف مهران و لمزان اگر باز بشه فاصله را تا مرکز استان باز کاهش خواهد داد.تازه روستاهای تو مسیر آن هم اسفالت خواهند شد و مردم زیادی از این امر و خدمت آقای جباری خوشحال خواهند شد.
آقای جباری ابتدا قصد ساخت راه خور را داشتند ولی وقتی دیدند شرکت گاز سخت رو آن پا گذاشته منصرف شدند.
راه خور خیلی وقت پیش گفته میشد با حدود 20 میلیارد تموم میشه
ولی حالا هم 20 میلیارد؟
حالا باید حرف از 60 و 70 میلیارد زد که این هم عملی شده نیست چون منفعتی برای دولت نداره.
از طرفی هم مردم بستک جلو کار اقای جباری را گرفتند و گفتنداگر راه خور عملی بشه دیگه حامی ایشون نیستند چون میدونن اگه عملی بشه جناح از بستک جلو میزنه
با انجام روکش جدید مسیر جناح کوخرد بندرلنگه دیگه بهونه ای برای خرابی راه وجود نخواهد داشت مثل اینکه تا نزیدگ گارستانه هم روکش شده و داره میاد.کپس انتظار نداشته باشیم آقای جباری در چندیدن بخش به شهرسنان بستک کمک کنه.
1. عریض نمایی باند گوده بستک
2. روکش جاده بستک-بندرلنگه
3. آسفالت جاده زین الدینی
4. تصویب 17 میلیارد برای جاده کوخرد مهران لمزان همراه با فرعی آسفالت بسوی لاور شیخ
5. بریدن بخشی کوه مسیر کوران و آسفالت ان

پس اقای جباری برای راه بستک زحمت زیاد کشیدند و راه خور هم چون امکانش وجود نداره نمی توان به فکرش بود و بهرته مسولین جناح به فکر دیگری باشند.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان