رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لنگه نیوز:بندرلنگه یک نیروی خوب رااز دست داد/داش جان معاون شهردار خور لارستان شد
#1
به گزارش لنگه نیوز داش جان مشاور فرماندار سابق بندرلنگه به عنوان معاون شهردار خور لارستان معرفی شد.

خور در سال ۱۳۸۲ به استناد مصوبه کمیسیون دفاعی هیأت دولت به عنوان شهر شناخته شد.

اولین شهردار شهر خور محسن شاه حسینی بود که از بدو تأسیس شهرداری تا سال ۱۳۸۵ در این پست خدمت و پس از آن در سال ۱۳۸۶ علی روحانی به عنوان دومین شهردار شروع بکار نمودند.

دوره خدمت علی روحانی تا سال ۱۳۸۸ ادامه یافت و پس از بازنشسته شدن وی محمود جاودان از سال ۱۳۸۹ به عنوان سومین شهردار کار خود را آغاز نمود.

پس از پایان خدمت روحانی در سال ۱۳۹۲ محمد سعید دست پاک بعنوان چهارمین شهردار شهر خور سکان مدیریت شهرداری را در دست گرفت و وی با توجه به خلاقیت ها و مدیریت های داش جان جهت پست معاون شهرداری از داش جان دعوت به همکاری نمود.

داش جان در گفتگو با لنگه نیوز با تائید این خبر گفت : از مردم شهرستان بندرلنگه علل خصوص مردم خونگرم بندرکنگ تشکر میکنم که همواره یار و یاور بنده در تمامی زمینه ها بوده اند.

وی در خصوص علت اینکه چرا شهر خور را برای خدمت انتخاب کردید گفت : با توجه به پست هایی که به بنده در استان هرمزگان و شهرستان بندرلنگه پیشنهاد شده بود بنده ترجیح دادم فعلا استان هرمزگان را ترک کنم و در یک شهر دیگر به ارائه خدمت مشغول باشم ، اما این موضوع چیزی از ارزشهای مردم خونگرم استان هرمزگان را برای بنده کم نمی کند ، زیرا این مردم همیشه در قلب من خواهند بود.

خور یکی از شهرهای استان فارس و همجوار شهر لار می‌باشد که از نظر جغرافیایی در عرض ۲۷ درجه و ۳۸ دقیقه شمالی و طول ۵۴ درجه و۲۰ دقیقه شرقی قرار دارد و از ضلع شمال به شهر قدیم لار و از جنوب به صحرای نیمه و سنخود و جاده اصلی لار – بندرلنگه و کوههای تنگ خور و روستای کرمستج و از غرب به شهر جدید لار و از شرق به روستای براک و فرودگاه بین‌المللی لارستان و قریه‌ای متروکه به نام «پَدِز» و از شمال شرقی به شهر لطیفی محدود می‌شود که به علت قرارگیری در مسیر جاده بندرلنگه و بستک بعنوان دروازه فارس از سمت استان هرمزگان محسوب می شود.

جمعیت خور در حدود ۶۸۲۱ نفر و ارتفاع آن از سطح دریا ۷۹۸ متر است، مساحت آن در محدوده خدماتی شهرداری ۲/۵۰۰/۰۰۰متر مربع و منطقه استحفاظی شهر در حدود ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ متر مربع می‌باشد که از مرکز شهر قدیم لار حدود ۳ کیلومتر فاصله و دارای شهرداری و شورای شهر مستقل می‌باشد.
#2
یک توصیه جدی به شهردار خور(شهردار سابق جناح)
حال که مردم و شورای خور به شما اعتماد نموده اند و شما را به عنوان شهردار? انتخاب کرده اند بهتر است که آنرا خدشه دار نکنید و معاونی که انتخاب می کنید را از قبل بشناسید (حتما معاون جدیدتان را می شناسید) و باعث بروز فضاحت هایی در خور نشوید که هم خودتان ضربه می خورید و هم مردم جناح که شما نماینده ی آنها در خور هستید .پس لطفا به این مهم توجه ویژه ای نمایید و خیلی از روابط و مسائل نادرست را فدای اعتبارتان نکنید تا ان شا الله در آینده مراتب بالاتر و افتخار آفرین تری کسب نمایید.برایتان آرزوی موفقیت دارم.ولی لطفا از گزینه های بهتری استفاده نمایید.
#3
متن خبر میگه نیروی خوبیه.شما میگید از گزینه های بهتر استفاده کنید.قضیه چیه؟
#4
کیه که داش جان نشناسه؟همه میشناسن.حالا متن خبر دلیل نمیشه که طرف موفق باشه یا بتونه کاری کنه.یک توضیه به شهردار خور بود.دیگه خودش میدونه و آینده کارش


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان