رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دستور آخوندی برای اجرای فوری برخی پروژه های راه در غرب هرمزگان
#1
احمد جباری عنوان کرد: اصلاح وضعیت راه بندرلنگه به بستک، تسریع در اجرای پروژه راه مهران – لمزان و جاده خورجناح و راه روستایی لاور شیخ که تنها ۱۲ کیلومتر آن باقی مانده از جمله پروژه هایی بود که وزیر راه دستور اجرای فوری آنها را به معاونین خود صادر کرد.

احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان گفت: در دیدار با آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی مسائل و مشکلات حوزه راه در این منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: در نشست ویژه ای با وزیر راه و شهرسازی که معاونین وی نیز حضور داشتند، ابتدا گزارش کارشناسی مربوط به سقوط جت فالکن در جزیره کیش مورد بررسی قرار گرفت و نظر کارشناسان حوزه های تخصصی و نتیجه اقدامات صورت گرفته طی هفته های اخیر مورد جمع بندی قرار گرفت و قرار شد تا گزارش نهایی در این زمینه به کمیته حمل و نقل مجلس ارائه شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس و رئیس کمیته حمل و نقل مجلس گفت: از جمله دیگر مباحث این جلسه پیگیری وضعیت راههای هرمزگان و بررسی برنامه های وزارت راه برای تخصیص اعتبار به اجرای این پروژه ها بود.

جباری افزود: اصلاح وضعیت راه بندرلنگه به بستک، تسریع در اجرای پروژه راه مهران – لمزان و جاده خورجناح و راه روستایی لاور شیخ که تنها ۱۲ کیلومتر آن باقی مانده از جمله پروژه هایی بود که وزیر راه دستور اجرای فوری آنها را به معاونین خود صادر کرد.

نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان اظهار داشت: راه های روستایی تنب بنگر، تنب سیک، نخل خین، انجیردان، تهر و حرا نیز از دیگر مطالبات مردم بود که در دیدار با وزیر راه و شهرسازی مطرح شد و آقای آخوندی قول داد تا در اولویت اجرا قرار گیرند.

جباری جاده حمیران در پارسیان به کمشک در بستک را نیز از جمله دیگر محورهای گفتگو با وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد که تصمیمات لازم در مورد آن اتخاذ شد.


منبع : پارسیان نیوز
 سپاس شده توسط vahid ، abdollah_abi ، armena ، yousef_sh ، mohammad_p
#2
هی وای من.جباری نباید این کارا رو بکنه.یه وقتی معلوم نمیشه رضایی اون قضیه مسجد مارکه ..... واااااای
#3
یعنی راه خور واقعا است یا فقط تیتر خبره ؟ چون فعلا که داره روکش جاده بندرلنگه درست میکنن البته قراره درست کنن ! فکر کنم این جاده خور ما که دروازه ای است به سمت کیش و دریاهای آزاد درست نشه چون طبق منابع خبری مختلف امسال پروژه ای شروع نمیشه راه خور ما هم عملا پروژه نیست که حداقل ثبت و ضبطی باشه پس عملا راه بی راه درسته یا نه ؟
#4
تا جایی که من اطلاع دارم، گویا دوباره برای لوله کشی گاز اومدن و احتمالا راه خرابتر هم بشه. زیاد امیدی به قول و وعده ها نیست.

زمان تعیین میکنه.
#5
این خبر همش الکیه بودجه ای که در نظر گرفته شده 20 میلیارد هستش و حدود دو یا سه هفته قبل وزیر راه و نماینده آقای جباری بازدید برای بازدید از پروژه ها که گفته شده ولی متاسفانه هیچ حرفی از جاده خور زده نشده است.
#6
همشهری جان تاوقتی جباری برمسندقدرت نشسته انتظاری جز این نداریم.دعاکنیم هرچه زودتر این دوره تاریک تموم بشه.فقط همین
#7
طوری گفتین دوره تاریکه که انگار قبلنا که حسینی بود همه جا خورشید میتابید.دلت خوشه آ.حداقل چهارسال کارش به اندازه 20 سال روشن شما کار کرده.دل تو دلم نیست دوره جدید بیاد ببینم پیمانکار بعدی که میارین روی کار کیه؟کمی خجالت بکشی بد نیست. Confusedmiley_confused1:
#8
دوست عزیز آقای جباری تو این مدت فعالیت های خوبی? داشتندفقط در مورد این راه خور بود که در این مورد بحث نشده?
از ایشون و شورای و شهردار کمال تشکر داریم
#9
تاریکی دوره حسینی به اندازه الان نیست.اونوقتا میشد جلوی پاهات رو ببینی . اما الان از زمین و اسمون ظلمت بر سر سر شهرمون گرفته

قبول دارم که چهارسال جباری (یادتون رفته که نزدیک هفت ساله) از بیست سال حسینی بیشتر کار شده.ولی نه کار مثبت.کار منفی و خرابکاری بله ! دوره جباری خیلی بیشتر کار شده

جوری هم میگی که انگار جباری پیمانکار گنده نکرده ها!! جباری نه تنها نوکراش بلکه خودش هم پیمانکار شده داره نون میخوره و همه میلیاردی کاسب شدن. کجای کاری عامووووو :laugh:
#10
ظلمت الان بخاطر جباری نیست.بخاطر گناهای خودته که نسبت به بیست سال قبل مدل به مدل عوض کردی
هفت و هشت سالشو خوب میدونم.واسه همین گفتم چهار سال اولش و نگفتم دور دومش.چون دور دومش به سمت حسینی شدن پیش رفته.و ما اصلا از وضعیت حسینی شدن خوشمون نمیاد.
آمووو.جباری وقتی کارش شد پیمانکار پروری(دور دومش) یعنی سمت و سوی حسینی پیدا کرده و انتقاد داره.ولی این بدعت از سید حسینی گذاشته شد و اگه جباری هم بخواد ارباب? بازی دربیاره جلوش وای میسیم.ولی خودمونیما اون وقتا چندتا پا پتی بعد چن سال شرکت زدن ولی الان دوستاش از قبل خودشون کارخانه دار بودن و شرکت داشتن و احتیاجی ندارن جباری براشون کاری بکنه کمی دور و ورتو نگاه کن خوب میبینیشون :72:


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان