رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توسط استاندار هرمزگان/برنامه سفر رئیس جمهور به هرمزگان تشریح شد
#1
استاندار هرمزگان برنامه سفر رئیس جهمور به این استان را به طور کامل شرح داد.

[عکس: 13920829000780_PhotoA.jpg]

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، جاسم جادری ظهر امروز در نشست خبری سفر ریاست جمهوری به هرمزگان، با بیان اینکه مدت این سفر سه روز است، اظهار داشت: برنامه‌های مفصلی برای این سه روز تدارک دیده‌ایم. وی با بیان اینکه توافقاتی از قبل طی جلساتی با وزارتخانه‌های مرتبط به عمل آمده است، یادآور شد: ریاست جمهوری روز سه شنبه ششم اسفندماه وارد استان می‌شود که طی این روز استقبال رسمی از وی در فرودگاه صورت و سپس با هدف دیدار با مردم وارد استادیوم تختی می‌شود.

استاندار هرمزگان گفت: دیدار با نخبگان، دانشجویان و فرهیختگان و دیدار با علمای شیعه و سنی از جمله دیگر برنامه‌های وی طی روز اول است. جادری ادامه داد: دکتر روحانی همچنین طی روز دوم در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، نشست هم‌اندیشی برای استفاده موثر از ظرفیت‌های استان در بخش سرمایه‌گذاری نیز حاضر و خانواده ایثارگران و شهدا نیز دیدار می‌کند.

وی اضافه کرد: به دلیل بعد مسافت برنامه‌ای برای ریاست جمهوری در مراکز شهرستان‌ها ترتیب داده نشده است و به همین دلیل رئیس جمهور طی ارتباطی زنده با مردم از طریق صدا و سیما صحبت می‌کند.

جادری ادامه داد: ریاست جمهوری طی روز سوم بازدیدی از منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس از جمله طرح فولاد را خواهد داشت که پس آن نیز از پروژه پل خلیج فارس (بین قشم و سرزمین اصلی) به وسیله بالگرد بازدید می‌کند.

وی با بیان اینکه رایزنی‌ها برای دیدار ریاست جمهوری با مردم قشم نیز صورت خواهد گرفت، اضافه کرد: شرکت در شورای اداری استان در پایان سفر و مصاحبه با خبرنگاران نیز از جمله برنامه‌های دیگر ریاست جمهوری طی روز آخر حضور در استان است.

جادری در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: در این سفر طرح جدیدی در استان مصوب و یا آغاز نمی‌شود، و به امور طرح‌های نیمه‌تمام براساس اولویت و پیشرفت فیزیکی که دارند و احتمال داده می‌شود ظرف یک سال آینده تمام می‌شوند، رسیدگی و اعتبارات لازم نیز اختصاص داده می‌شود.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه هیئت دولت در استان جلسه‌ای ندارد، اضافه کرد: تنها برخی از وزرا به نمایندگی از هیئت دولت به برخی از شهرهای استان سفر می‌کنند.
جادری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه همه مشکلات و ظرفیت‌های استان در جلسات مختلف در نهاد و سطح وزرا احصا شده است، گفت: شخص رئیس جمهور دو ساعت برای تمرکز بر مسائل استان جلسه داشته‌اند.

وی اضافه کرد: اینقدر در استان برای دولت از سال‌‌های قبل تعهد ایجاد شده که تحقق آنها اعتبارات کلان می‌خواهد. به گفته جادری، طرح‌های مورد توجه برای تکمیل، در حوزه‌های مختلف از جمله آب و برق، بهداشت، کشاورزی، شیلات، راه و آموزش عالی قرار دارد.

استاندار هرمزگان گفت: از مردم درخواست داریم نامه ندهند و تنها از طریق سامانه 111، صدا و پیام آنها ضبط و رسیدگی می‌شود. وی ادامه داد: در راستای بررسی برخی از مسائل استان، نشست‌هایی نیز در تهران در سطح استاندار و مدیران اجرایی برگزار شده است.

استاندار هرمزگان در بخش پایانی سخنان خود گفت: 75 فعال رسانه‌ای در استان برای پوشش سفر ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرد‌ه‌اند. در پایان این نشست علیرضا خورشیدزاده به عنوان مشاور استاندار در امور رسانه معرفی شد.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان