رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارک ترافیک
#1
یکی پیدا نمیشه ببگه تو پارک ترافیک چه اتفاقی افتاده؟جر و بحث چی شده؟محسوس و آقای پوریوسف چرا سربسته حرف زدین؟خیلی کنجکاو شدم.
#2
چرا من الان یه خلاصه ای بهت میگم.دیگه مفصلش دوستان میزارن تو سایت. این جلسه با حضور جمع اندکی از جوانان تشکیل شد که قبلش یه نامه به شورا نوشته بودن و در خاست این جلسه شده بود. 10،،12 تااز جوونا و اقایان رضایی درخشنده و مدنی هم از اعضای شورا بودن.شروع جلسه ساعت 8بود بود و اتمامش 12/30. کلا در باره مسایلی خیلی زیادی از جمله شهرستان شدن و شهرداری و نساله اب و علی الخصوص راه خور در یک جو سالم و دموکراتیک جوانان و اعضا به بحث و گفتگو پرداختن که در مساله راه خور شاهد بحثی داغ و مناظره وار مابین رضایی درخشنده و مدنی در گرفت و به نظر هم حرفهای مدنی منظقی تر بود
#3
ما که نه از جریان پارک ترافیک اطلاع داریم و نه از بحث و جدل. ولی یه جورایی کنجکاو شدم واقعاً بدونم مگه چی شده ؟؟ !!
خداییش کسی حاضر نیست توضیح بده؟! چرا همه بیحالن؟
#4
جلسه از طرف جمعی از جوانان درخواست شده و? 21 نفر این نامه را امضا کردند. از امضاکننده ها برای این جلسه دعوت شد و تنها عده ای از امضا کننده ها آمدند.
از نظر من جلسه خوبی بود و با اینکه دعوت شدگان گله داشتند که چرا تعداد کم است، اما باید توجه میکردند که نامه این تعداد حضار داشته و شرایط جلسه را دعوت کننده ها مشخص کرده اند، قبول یا رد آن با دعوت شدگان است نه شرایط جلسه. به هر حال در مورد مسائل بخش ( و موضوعاتی از این دست )، جلوگیری از تخریب راه خور و باز سازی آن و... بحث شد و بحث های متفرقه دیگری که در برنامه نبود ولی ناگزیر پیش آمد و بخشی از آن بسیار هم مفید بود.
این جلسه هم مانند دیگر جلساتی که ممکن است هر جایی برگزار شود و من اطلاع ندارم از قبل قرار بر رسانه ای شدن بوده یا خیر، چون به حضار ( چه اعضای شورا و چه جوانان ) اطلاعی داده نشد که صحبتهایشان رسانه ای میشود. در نتیجه از نظر من شرط اخلاق است که برای رسانه ای شدن از تک تک کسانی که صحبت کردند، اجازه گرفته شود مگر اینکه از قبل این موضوع را اعلام کرده باشند.
در این جلسه علاوه بر اننقاد از سستی و کند بودن شورا در مسائل مختلف از جمله انتخاب شهردار و... بحث های خوب دیگری هم مطرح شد و تا حدودی راهکارهایی هم پیدا شد. از مهمترین آن بحث جلوگیری از تخریب راه خور بود که گرچه برخی از اعضای شورا نظرات خود را بسیار دارای اختلاف میدانستند، اما به نظر اختلافات جزئی و قابل برطرف کردن بود. مگر اینکه موضوع چیز دیگری باشد. و در این مورد باید چه با اختلاف نظر همراه باشد و چه نباشد باید اینکار صورت گیرد و اختلاف نظر در این مورد بهانه خوبی برای بیکار نشستن نیست.
#5
بازم دست جناحی 1 درد نکنه که توضیحاتی دادند.? :c017:


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان