رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار جباری با وزیرکشور / درخواست تاسیس مناطق آزاد تجاری و ارتقا سیاسی بخش ها
#1
به گزارش جناح آنلاین احمد جباری با وزیر کشور دیدار کرد.

[عکس: 8.jpg]

به گزارش لنگه نیوز احمد جباری عصر با دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور دیدار کرد.در این دیدار نماینده مردم غرب هرمزگان ضمن تشریح برخی مسائل و مشکلات توسعه غرب هرمزگان در هر سه شهرستان خواستار افزایش توجه به توسعه جزایر و افزایش امکان بهره برداری از ظرفیت های جدید اقتصادی در قالب مناطق آزاد و تجاری شد.

ارتقای سیاسی برخی از مناطق روستایی و بخش ها نیز از دیگر محورهای نشست جباری با دکتر رحمانی فضلی بود.افزایش اعتبارات دهیاری ها و پیگیری برای تبدیل برخی از مناطق واجد شرایط برای ارتقا به شهر نیز در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.جباری در این جلسه خواستار مشارکت بیشتر وزارت کشور به منظور بهره برداری از توان نیروهای منطقه ای شد و از وزیر کشور خواست تا موانع سرمایه گذاری در مناطق مختلف هرمزگان را رصد و نسبت به رفع آنها اقدام شود.

 سپاس شده توسط vahid ، yousef_sh ، abdollah_abi
#2
امیدوارم دوستان شهامت این رو داشته باشن اتفاقی که اونشب در پارک ترافیک افتاد رو کامل و بدون کم و کاستی بزارن شما که همیشه دنبال این موضوعها بودین چی شده سکوت کردین اقای شجاعی اقای خورشیدی که خاستی حرف بزاری تو دهن بعضیا ولی نشد.مگه بعضیا دنبال مناظره نبودن مگه نمیخاستن بعضی چیزا روشن بشه ...اگه وقت ندارین من وقت دارم کامل مینویسم? ولی عرضه داشته باشین و بزارین تو تیتر


#3
محسوس تو پارک ترافیک چه اتفاقی افتاده مگه؟
#4
یک نفر اطلاع رسانی کنه
اتفاقی افتاده؟
#5
لطفا مرتبط با موضوع تاپیک پست بذارید. اتفاق منظور چی باشه؟ به هر حال همه اونجا جمع شده بودند که با هم بحث کنند. و همینطور هم شد. حالا داغ بودن بحث یا تند بحث کردن گاهی اوقات اجتناب ناپذیره. گزارش مختصری در سایت قرار میگیره ولی مطمئنا گزارش 4 ساعت بحث کردن نمیشه نوشت، مگر کسی لطفش رو انجام بده.

لطفا اگر انتقاد یا پیشنهادی است در تاپیک جداگانه در انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید. اگر هم مطلب است در انجمن مربوطه مطرح کنید.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان