رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا راه خور از یاد احمدجباری رفته است؟ /جباری: محور بستک-بندرلنگه را اصلی میکنیم
#1
در حالی احمد جباری از بهسازی و اصلاح محور فعلی بستک-بندرلنگه سخن می گوید که علی رغم تخریب های صورت گرفته در مسیر راه خور جناح، وی تاکنون حاضر نشده است به عنوان نماینده مردم از تخریب های شرکت گاز صراحتا انتقاد یا با آن مخالفتی کند.

[عکس: 8.jpg]

راه خور جناح قدیمی ترین راه ارتباطی منطقه جناح، بستک، فرامرزان و لارستان و لامرد به بنادر لنگه و همچنین محور ارتباطی میدان های نفتی و گازی کیش، سفید جناح و مناطق نفتی و گازی لامرد و دارای مزیت های فراوان اقتصادی است که از مدتی قبل توسط شرکت گاز در قسمت هایی از آن شروع به لوله گذاری شده است.

بدیهی است نفس بهبود و ارتقا راه فرسوده فعلی بسیار پسندیده است و قابل تقدیر، اما فراموش کردن راه مهم و حیاتی خور که قول احداث آن هم توسط نماینده مردم مطرح شده است به همراه سخن به میان نیاوردن از آن و اینکه چه بلایی بر سر آن می رود ، مورد انتقاد جدیست.


به گزارش لنگه نیوز احمد جباری درباره ی وضعیت نامناسب راه‌های استان هرمزگان، برای راه‌های این استان چه تدبیری اندیشیده خواهد شد که در حوادثی مانند زلزله بستک، حداقل مشکل عبور و مرور وجود نداشته باشد، گفت: توزیع اعتبارات در سنوات گذشته در بحث راهسازی چندان عادلانه نبوده است.

وی با بیان اینکه مسیر بندرلنگه، بستک و لار به عنوان قدیمی‌ترین محور ارتباطی که در عین حال محور ترانزیتی و بین‌المللی محسوب می‌شود، با عرض بسیار کم ۶ متری هم‌اکنون به عنوان محور فرعی اداره می‌شود، اظهار داشت: جای آن نیست که این محور، فرعی باشد و ما چند سال است در لایحه بودجه تلاش می‌کنیم که تأیید کمیسیون ماده ۲۱۵ را بگیریم تا این مسیر به عنوان راه اصلی تعریف شود و اصلاح و بهسازی آن انجام گیرد.

نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تصادف مرگباری که به‌تازگی در این مسیر رخ داد و سرنشین پژو در آتش سوخت، گفت: این واقعاً قابل توجیه نیست.

? ? این عضو کمیسیون عمران مجلس، خبر داد: ما در بودجه ۹۳ تلاش می‌کنیم که مطالعه مسیر لار، بستک و بندرلنگه، اجرایی شود تا ان‌شاء‌الله سال آینده شاهد عملیات اجرایی این مسیر باشیم.
 سپاس شده توسط vahid ، abdollah_ahmadi ، abdollah_abi ، yousef_sh ، mohammad_p
#2
بله راه خور همیشه و همه وقت از یاد جباری و جباری نماها رفته و می رود اگر وقتی صحبتی می شود قفط به خاطر رای است که من و امثال من را به پای صندوق می کشاند و بس. Big Grin :'( :34:
#3
راه خور من خیلی وقت پیش گفتم فکرشو از سرتون دور کنید.باید تدابیری دیگر اندیشیده شود.با احداث راه کتل بستک در مقایسه با جناح چندیدن کیلومتر به کوخرد و هرنگ نزدیک تر شد و قطعا مردم بستک را برای انجام امورات خود انتخاب خواهند نمود.
ما باید خودمان به فکر باشیم جباری و دیگر دوستانش برای ما کاری انجام نخواهند داد.البته دست جباری هم نیست دوستان ایشان در بستک که حامی اصلی ایشان در انتخابات بودند این اجازه را نخواهند داد تا جناح چند قدمی از بستک جلوتر باشه.
مگه نمیدونید ایشون بدون تعدادی از دوستاشون و با عدم اجازه ایشون اب هم نمیخوره چ برسه جناح آباد کنه :a102:
#4
جناحی های عزیز نگران نباشید، انتخابات مجلس بیش از پیش نزدیکه بزودی آقای جباری با دل خوش کنک های جدید تشریف میارن شهرتون!!!
#5
حالا زیاد به حاج اقا جباری گیر ندین به هر حال ایشون نمایندمون? هستن و اگه بخواد دوباره کاندید بشه اون موقع میتونیم از شرمندگی حاج آقا بیرون بیاییم.
حاج آقا ولی اون روزها که تو مسجد گفتید شانزده میلیارد بودجه خور رو گرفتین از ذهن مردم پاک نخواهد شد و رای هشتاد درصدی مردم جناح هم به خاطر صحبت های? شانزده میلیاردی شما بود .?
#6
thjtyjtyjuyyjghjyhuyyhyujk
#7
من به عنوان یک شهروند جناحی به خیرین این پیشنهاد را میدهم که بجای دست روی دست? گذاشتن و منتظر وعده های مسیئولین ماندن.خودشان دست بکار شوند. حتی اگر هم بودجه این عزیزان کم است با وجود این
کار را شروع کنند وتا انجایی که در توان دارند این کار را به پیش بببرند.قطعا قسمت عمده کار با کمک خود مردم اگاه وخیرین نیکوکار به پیش خواهد رفت مطمئن باشید که نتیجه خواهیم گرفت.
قطعا نماینده ما مشکلات خاص خودش را دارد.ولی این مردم هستند که میتوانند با کمک خیرین رغبت و اشتیاقشان را به اقای جباری بفهمانند. در پایان از اینکه از ایمیل جعلی استفاده کردم از شما عذر میخواهم
#8
آقای جباری نمی خواهی راه بسازی چرامیگی راه میسازم.16میلیارد گرفتم.کجاست پس؟ یک کلام مردومردونه میگفتی نمیسازم.اگه میخواستی بسازی تا حالا اماده شده بود.با این همه ریخت و پاش دولت قبلی هرچی راهه دوبانده کردن مال ما راه خاکیمونم تصرف کردن.یکی هم نیست جلویشون بگیره
#9
از اول هم معلوم بود جباری راه نمیسازه به دلایل زیاد.متاسفم که درصد زیادی حرف این آقا رو باور کردن و خوشحالم که بیست درصد وجود داشتن که هروعده ای رو باور نکنن.
ایشون به جای حمایت از سرمایه مردم داره خداخدامیکنه که هرچه زودتر? پرونده راه خور بسته بشه و بعد بیاد اینجا بگه شرکت گاز کار میکرد و ما نتونستیم جلویشون بگیریم
متاسفانه هروقت این شخص اومده جناح خدمتکاران جناحی ایشون اجازه سوال پرسیدن مردم درباره راه خور را هم نمیدن به این دلیل که جایگاه ایشون را متزلزل میکنه نهایتا خودشون هم جایگاهشون و حکمفرمایی بر مردم رو از دست میدن یکی نیست به اینها بگه
که حکمفرمایی شما دیر یا زود تموم میشه و اونوقته که جباری نیست که به درد شما بخوره و اون کسانی که ضرر کردن مردم این شهرن


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان