رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اندر حکایات کارهای عجیب و غریب شهرداری / این بار از نوع قانون مداری !
#1
شهرداری جناح طی اقدامی برای اولین بار تمامی بنر های سطح شهر جمع آوری کرد . بنرها هر چه بودند چه تبلیغاتی و چه تبریک و چه ... همه و همه به دستان? ماموران شهرداری جمع آوری شدند. طی پرس و جویی که انجام دادیم گفتند که این کار غیر قانونی است و باید همه بنر ها با هماهنگی شهرداری نصب شود و اگر هماهنگی صورت نگیرد غیر قانونی است و باید از سطح شهر جمع آوری شود.

با خود گفتم آفرین? بر عزیزان داخل شهرداری که این بار? با دیگر بار ها فرق دارد و همه چی رو قانون مدارانه انجام می دهند و شاهد تحولی عظیم خواهیم بود تا این که رسیدم به ماهی فروشی که بلند بلند صدا می زد بدو ماهی تازه ماهی تازه و آن میوه فروش میگفت گوجه سه کیلو دوهزار سه کیلو دو هزار ... . جالب تر از آن این بود که ماهی? فروش کثافت? منبع ماهی روانه جوی آب کرده و آن میوه فروش میوه های خراب روانه پیاده رو !!? ندانستم این حقیقت است میبینم یا .... . به هر حال گفتم مرحبا شامل حال شهرداری شود یا .... ؟ تماس تلفنی داشتیم با شهرداری که چرا بنر ها را جمع آوری کردید که غیر قانونی است و ماهی فروش ها هنوز داخل شهر هستند و هیچگونه اقدامی نمی کنید و پاسخ دادند شما نمیتوانید برای شهرداری تعیین تکلیف کنید !!


آفرین و هزاران درود بر مسئولین محترم و محترمه شهرداری که این گونه پاسخ همشهریانشان می دهند . به هر حال کار این عزیزان را می ستاییم (!) که این گونه قانون مدارند(!) . مسئولین عزیز شهرداری قانون یک صفحه برای یک شخص نیست قانون مجموعه ای از صفحات است برای مجموع انسان ها . لطفا تمامی صفحات آن را بخوانید .

امیدواریم با انتخاب شایسته آقای قادری در سمت شهردار جناح شاهد این گونه کارهای عجیب و غریب و پاسخ غیر منطقی نباشیم? و با انتخاب ایشان شاهد تحول های کلان باشیم .
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid ، ترنم
#2
حالا زیاد گیر ندین
اجازه بدین شهردار محترم و بقیه پرسنل شهرداری به اون انسجام لازم برسن
به امید خدا شاهد یک تغییر بزرگ خواهیم بود در سطح شهر!
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان