رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عید همه مبارک باد.حلال کنید
#1
ملت های مختلف با داشتن ادیان و مذاهب مختلف، دارای مراسم خوشی اند که همه ساله تجلیل می کنند. مسلمانان جهان هم در یک سال دوعید دارند: عید سعید فطر (عید خورد یا رمضان)? و عید سعید اضحی (عید قربان یا عید کلان).

مردم تمام کشور های اسلامی این دو عید را با خوشی تمام برگزار و تجلیل می کنند، در چنین روز ها نعدادی از بندیان که جرم شان سنگین نباشد از قید رها می شوند.

خورد و بزرگ، در? عید لباس های نو و پاک به تن می کنند و با خوشی همدگر را به آغوش کشیده عید را تبریکی می گویند. مسافران می کوشند تا عید به خانه برگرداند.

ایام مبارک عید برای مسلمانان روزهای دوستی، آشتی، محبت، صمیمیت و با همی است، اگر یکی با دگری خفه باشد، به احترام همین روز های پربرکت، کنیه توزی را کنار گذاشته، آشتی می کنند.

کافیست بگویی عیدت مبارک

گفتن کلمه ی عیدت مبارک، خود باعث آشتی شده راه رفت و آمد را باز می کند و جنجال های گذشته فراموش می شود.

آقای عبدالفتاح جواد ، کارشناس مسایل اسلامی می گوید : "دین مبین اسلام هر زمان مسلمانان را به دوستی و آشتی امر می کند، چون عید ایام خوشی است، لذا بهانه ی خوب برای آشتی کردن و در اغوش کشیدن است".
پاسخ
 سپاس شده توسط ekhlas ، armena ، pce ، abdollah_abi ، yas
#2
عید بر همه کاربرای سایت مبارک باد:-)
امیدوارم همیشه شاد و شنگول و سرحال باشین:-)

پاسخ
#3
عیدتون مبارک

Armena امروز نبودی؟
پاسخ
#4
منم تبریک میگم به همه ی دوستان. امیدوارم در این مدت اگر بدی دیدین از قصور خودم بوده و حلال کنین و اگر خوبی دیدین هم از منت خدای سبحان بوده و لله الحمد.
پاسخ
#5
به ناگه رفتم شیراز!
امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه.:-)
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان