رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشخصات متولدین سالهای مختلف ...
#1
با عرض سلام و سلامتی
موضوعی که میخوام براتون بذارم خواندنیه و شاید تا بحال بارها هم خوانده باشید ولی باز به خواندنش میارزه من که خودم خیلی دوست دارم و مرتب به این سایتها و مطالبش سر میزنم و تا حدودی درست هم میباشد .
درباره متولدین سالهای مربوطه که از سال خودم شروع میکنم
من متولد سال خوک هستم > حالا نمیگم کدوم یکیش هستم ?Wink..............................


متولدین سال خوک شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۹۰ - ۱۳۰۲ - ۱۳۱۴ - ۱۳۲۶ - ۱۳۳۸ - ۱۳۵۰ - ۱۳۶۲ - ۱۳۷۴ - ۱۳۸۶
دلیر بلند‌همت خود‌نما، دقیق، نسبت به گناه وسواسی به او اعتماد کنید. ساده، راز‌دار، گستاخ، بی‌طرف، یک رفیق فوق‌العاده کم‌حرف مثل میمون، یک روشنفکر است. خوک باید از مار فرار کند مادی‌گرا، نفس‌پرست، عاشق میهمانی و تفریح، بز نیز از وجود خوک استفاده خواهد کرد به راحتی می‌تواند سراغ سگ‌ها برود هر چه روز تولدش به سال نو نزدیک‌تر باشد گرفتاری‌هایش بیشتر است.


شما نیز ببینید آیا خصوصیات اخلاقی تون به سالتون میخوره یا نه ؟
اگر لطف کنید در پاسخ برای دوستان بنویسید یه بحث تنوعی میشه و جالب در میاد ؛ مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟مشخصات متولدین سال موش

متولدین سال موش شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۷۹ - ۱۲۹۱ - ۱۳۰۳ - ۱۳۱۵ - ۱۳۲۷ - ۱۳۳۹ - ۱۳۵۱ - ۱۳۶۳ - ۱۳۷۵ - ۱۳۸۷
موش زیر نفوذ حالات جاذبه و تجاوز به دنیا آمده است. در نظر اول آرام و متعادل و شوخ جلوه می‌کند ولی مواظب باشید در زیر این چهره‌ آرام و صبور یک روحیه‌ مهاجم و نا‌آرام قرار گرفته است برای مدتی با موشی همخانه و یا همسفر شوید و آن‌وقت کاملاً به روحیه نا‌آرام و مضطرب و انفجارات روحی بی‌موقع او پی خواهید برد. او از ایجاد سر و صدا لذت خواهد برد. خیالبافی‌های موش که اغلب در زمینه نابود‌کردن و خراب‌کردن است گاهی منجر به سازندگی و خلق می‌شود از نظر عشقی و عاطفی موش عاشق میمون می‌شود ولی از اسب باید حذر کند و از گربه هم طبیعتاً به‌ همان دلایل معلوم جانور‌شناسی باید دوری کند.

مشخصات متولدین سال گاو

متولدین سال گاو شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۸۰ - ۱۲۹۲ - ۱۳۰۴ - ۱۳۱۶ - ۱۳۲۸ - ۱۳۴۰ - ۱۳۵۲ - ۱۳۶۴ - ۱۳۷۶ - ۱۳۸۸
آرام وصبور کم‌رو و کند و دقیق و صاحب روش متعادل و بی‌اهمیت نسبت به خود گاو هوشیار‌ی‌های طبیعیش را پشت یک چهره‌ی خانگی‌اش پنهان می‌کند او اهل تفکر است و به‌همین دلیل شاید تنهائی را دوست می‌دارد و می‌تواند هدفی را تا سر حد تعصب تعقیب کند میهن‌پرستی افراطی دارد متأسفانه برای گاو عشق چیزی جز یک معمای قابل‌قبول نیست می‌تواند با خروس ازدواج موفقیت‌آمیزی داشته باشد همچنین با موش‌ها نیز و مار و میمون هم می‌توانند در کنار گاو زندگی توأم با آرامشی داشته باشند ولی از ببر و بز باید ترسید.


مشخصات متولدین سال ببر

متولدین سال ببر شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۸۱ - ۱۲۹۳ - ۱۳۱۵ - ۱۳۱۷ - ۱۳۲۹ - ۱۳۴۱ - ۱۳۵۳ - ۱۳۶۵ - ۱۳۷۷ - ۱۳۸۹
ببر یک عیب‌جوی یاغی است و همیشه در حال طغیان بر ضد قدرت‌های مستقر است او همیشه می‌خواهد رهبر باشد اما بدبختانه همچنان‌که برای بیشتر رهبر‌ها پیش می‌آید اغلب آن شایستگی را که منجر به جلب اعتماد دیگران می‌شود فاقد است میمون چه در کار و چه در عشق ببر را دست خواهد انداخت و و باید از مار دوری کند گاو و گربه نیز با ببر سازگار نیستند ولی با سگ و اژدها و اسب می‌تواند رابطه‌ی خوبی داشته باشد.


مشخصات متولدین سال گربه

متولدین سال گربه شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۸۲ - ۱۲۹۴ - ۱۳۰۶ - ۱۳۱۸ - ۱۳۳۰ - ۱۳۴۲ - ۱۳۵۴ - ۱۳۶۶ - ۱۳۷۸ - ۱۳۹۰
خوشحال و با استعداد، خوب، بااحتیاط، لطیف، ملاحظه‌کار، عاشق جمع، اهل غیبت‌کردن، بدگوئی. جاه‌طلبی دارند اما نه خیلی زیاد به حد زیادی پرهیزکارند و رفقای خوبی هستند گربه عاشق جمع است خیلی زود به گریه می‌افتد گربه با بز و سگ درست‌کردار و خوک کنار می‌آید اما از موش باید مثل طاعون بپرهیزد و با ببر نیز چون از همان نژاد است به‌ خوبی از حیله‌هایش با خبر است و در نتیجه از در گیری با او دوری می‌کند.


مشخصات متولدین سال اژدها

متولدین سال اژدها شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۸۳ - ۱۲۹۵ - ۱۳۰۷ - ۱۳۱۹ - ۱۳۳۱ - ۱۳۴۳ - ۱۳۵۵ - ۱۳۶۷ - ۱۳۷۹ - ۱۳۹۱
زود گول می‌خورد و کمال‌گرا مغرور و باهوش محکم با‌اراده بخشنده دل به کسی نمی‌بندد تنها خیره‌کننده و اغلب دچار بد‌ترین وضعیت‌ها می‌شود این شهامت را دارد که اشتباهسش را بپذیرد معمولاً دیر ازدواج می‌کند و اما با موش عاشق پیشه و مار وخروسی مغرور ارتباط خوبی دارد از بین تمام علامت‌ها تنها میمون قادر است که اژدها را فریب دهد ارتباط اژدها و ببر به ندرت می‌تواند آرام باشد و نیز باید از سگ بپرهیزد.


مشخصات متولدین سال مار

متولدین سال مار شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۸۴ - ۱۲۹۶ - ۱۳۰۸ - ۱۳۲۰ - ۱۳۳۲ - ۱۳۴۴ - ۱۳۵۶ - ۱۳۶۸ - ۱۳۸۰
جذاب، احساسات، شوخ، زیبا، روشنفکر، فیلسوف، دقیق، حسابگر، اهل خطر کردن نیست، سختگیر، زنان متولد این ماه معمولاً زیبا هستند. مار وقتش را بیهوده تلف نمی‌کند و کمتر عمرش را با پر‌گوئی و بیهوده‌گوئی از دست می‌دهد و به احساس و درک اولیه‌اش در موارد مختلف ایمان دارد و چون در شناسائی محیط و مردم اشتباه نمی‌کند اغلب قدم صحیح بر‌می‌دارد. حس ششم او همان قدر قوی است که پنج حس دیگر او قوی می‌باشد در مورد امور مالی مار اقبال بلند دارد به سرعت تصمیم می‌گیرد و در راه رسیدن به هدفش آسمان را به زمین می‌آورد و اجازه نمی‌دهد هیچ مانعی در سر راهش قرار گیرد کمک‌کردن به مردم را بزرگترین کار‌ها می‌داند و در امور عشقی با ببر قادر به انجام هیچ کاری نمی‌باشد.


مشخصات متولدین سال اسب

متولدین سال اسب شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۸۵ - ۱۲۹۷ - ۱۳۰۹ - ۱۳۲۱ - ۱۳۳۳ - ۱۳۴۵ - ۱۳۵۷ - ۱۳۶۹ - ۱۳۸۱
اسب همیشه فوق‌العاده به نظر می‌رسد عاشق مکان‌های عمومی، ورزشکار، شوخ، نکته‌سنج، زرنگ، ناآرام، خودخواه، خود‌دوست، اقتصاد‌دان، به خاطر عشق از همه چیز می‌گذرد. خونگرم هیجانی و نا‌آرام است. اسب با بز و سگ و ببر می‌تواند زندگی خوبی داشته باشد ولی با موش هرگز.


مشخصات متولدین سال گوسفند

متولدین سال گوسفند شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۸۶ - ۱۲۹۸ - ۱۳۱۰ - ۱۳۲۲ - ۱۳۳۴ - ۱۳۴۶ - ۱۳۵۸ - ۱۳۷۰ - ۱۳۸۲
شیک پوش، جذاب، هنرمند، خجالتی، مطبوع و دلپذیر، مذهبی، خوش‌قلب، دست و دلباز، آرامش‌طلب، عاشق گفتگوی هنری، بز، خیال‌باف کمتر از هر کسی به وقت‌شناسی اهمیت می‌دهد، او بدون نظر و قصد دوستانش را می‌رنجاند او می‌تواند صنعتگر و هنرمند خوبی باشد او می‌تواند در کنار گربه، خوک و اسب خوشبخت شود و هیچ موجود دیگری نمی‌تواند در کنار اسب مدت زیادی دوام بیاورد مخصوصاً سگ.


مشخصات متولدین سال میمون

متولدین سال میمون شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۸۷ - ۱۲۹۹ - ۱۳۱۱ - ۱۳۲۳ - ۱۳۳۵ - ۱۳۴۷ - ۱۳۵۹ - ۱۳۷۱ - ۱۳۸۳
بد‌جنس، دلیر، با همت، شوخ طبع، حیله‌گر، خود‌خواه، روشنفکر، با‌فرهنگ، سیاستمدار، زیرک و دانا، فرصت طلب. او در حقیقت موجودی خود‌مرکز بین است خلا قیت و اصالت افکار میمون به حدی زیاد است که به راحتی می‌تواند سخت‌ترین مشکلات را بدون ترس و واهمه حل کند او هوش سرشاری دارد او در کنار موش و اژدها خوشبخت می‌شود اما موش ببر را دست می‌اندازد.


مشخصات متولدین سال خروس

متولدین سال خروس شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۸۸ - ۱۳۰۰ - ۱۳۱۲ - ۱۳۲۴ - ۱۳۳۶ - ۱۳۴۸ - ۱۳۶۰ - ۱۳۷۲ - ۱۳۸۴
مغرور لاف‌زن از روی فکر حرف می‌زند، پرهیزکار، صریح‌الهجه، خوش‌لباس، بی‌پروا، رویائی، شجاع، فعال، جمع زن‌ها را دوست دارد گاه برای دفاع از آنچه که می‌گوید حالت حمله پیدا می‌کند او با جرات و شجاع است. خروس با گاو و اژدها خوشبخت می‌شود ولی باید از گربه بپرهیزد.


مشخصات متولدین سال سگ

متولدین سال سگ شامل سال‌های زیر می‌باشند:
۱۲۸۹ - ۱۳۰۱ - ۱۳۱۳ - ۱۳۲۵ - ۱۳۳۷ - ۱۳۴۹ - ۱۳۶۱ - ۱۳۷۳ - ۱۳۴۹ - ۱۳۶۱ - ۱۳۷۳ - ۱۳۸۵
خود‌خور و نگران، درونگرا، یک دنده، بدگمان، ترشرو، بدبین، ضد اجتماع، وفادار، صادق، درستکار، وظیفه شناس، از گناه دیگران رنج می برد. ظاهری ساده او همیشه اولین کسی است که علیه بی‌عدالتی داد سخن بر‌می‌آورد در عشق درستکار و ثابت‌قدم است سگ با اسب، ببر و گربه خوشبخت می‌شود ولی از بز و اژدها باید بپر‌هیزد.پاسخ
#2
مطلب جالبيه.
نقل قول:اگر لطف کنید در پاسخ برای دوستان بنویسید یه بحث تنوعی میشه و جالب در میاد ؛ مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟
شما خودتون نگفتيد كدوم خصوصيات رو دارين! اما من می گم.
من سال ميمون به دنيا اومدم ?;D. حالا كدوم سال بماند ?8)
خوب با خونسردی كامل و اعتماد بنفس فوق العاده بالا ( بله بالاتر از اون چيزی كه شما فكر می كنيد ) تمام خصوصيات خوب سال ميمون در من وجود داره ?Wink Big Grin ;D
نه شوخی كردم. راستش خودم نمی دونم كدوم خصوصيات رو دارم، و مردم بهتر می تونن به آدم بگن.
اما تمام خصوصيات رو رديف می كنم و می گم كدوماشو دارم و كدوم ها نه :
( اون خصوصيتی كه ندارم رو با « - » ، اون خصوصيتی كه دارم رو با « + » ، خصوصيتی كه شايد متوسط يا كمتر از متوسط اون دارم « ?# » وخلق و خویی كه نمی دونم دارم يا نه « ~ » ?نشون می دم.)
بدجنس ? ? ? ? ? ? -
دلير ? ? ? ? ? ? ? ? ?~
با همت ? ? ? ? ? ?~
شوخ طبع ? ? ? ? #
خود خواه ? ? ? ? ?~
روشن فكر ? ? ? ?# ( 50 - 50 . من می گم هستم بقيه می گن نه خير ?;D )
با‌فرهنگ ? ? ? ? ? + ( اونم عجب فرهنگی . فرهنگ انگليسی به فارسی جلد 1 )
سیاستمدار ? ? ? -
زیرک و دانا ? ? ? ?+ ( حتما می گين باز اومد از خودش تعريف كرد . راست هم می گين ها. ولی خوب، شما هم از خودتون تعريف كنيد. مگه چيه؟ ?Wink )
فرصت طلب ? ? ? # ( فرصت طلب برای سوء استفاده نه ، ولی فرصت خوب رو سعی می كنم از دست ندم )
سخت‌ترین مشکلات را بدون ترس و واهمه حل کند ? ? ? ? ? ? ?~
هوش ? ? ? ? ? ? ? ?~ ( هوش يعنی چی؟ ?Big Grin )

لطفا هر كی‌ اين مطلب رو خوند ، درباره خودش بگه. اشكالی نداره از خودتون تعريف كنيد. مثل من با اعتماد بنفس خيلی بالا بيان و حرفاتون رو بگين
البته اين جمله فكر كنم از سايتی كه گرفتی، تو اين نوشته خيلی دقت نكرده چرا كه متولد سال مار نوشته :
نقل قول:زنان متولد این ماه معمولاً زیبا هستند
مگه متولدين ماه های سال می گه يا متولدين سال های مختلف؟ البته می دونم زيادی گير می دم. ولی خوب خصوصيت 9 متولدين سال ميمون ( زيرك ) رو اينجا ثابت كردم? ;D
پاسخ
#3
با مزه بود.گر چه اين چيزا رو قبول ندارم.آخه تو يه سال آدمهای كاملا متفاوتی متولد می شن
پاسخ
#4

سلام وحیدجان و باران عزیز

اول شما وحید اقای گل گلاب عرض کنم که بروی چشمم حتما"? خصوصیاتی که دارم و اونهایی هم که نمیدونم دارم یا نه و ... رو حتما" براتون خواهم گفت
بعد هم تا اونجایی که من می شناسمت قبل از همه خصوصیاتت اینو ازت فهمیدم که خیلی خجالتی هستی البته پشت صحنه ها رو خوب میری ولی جلو دوربین Wink نه هل میشی انگاری ( افتااااااااااااااااااااد ) زیرک و باهوش بعععععععععععععععععله قبول دارم هستی ماشالله صد ماشالله ارزونی ننه بابات و همسر مهربانت در اینده ات و بچه هات انشالله که افتخار کنند چه بابای باهوشی دارند? Big Grin


بعد باران جان :
درسته در یک سال آدمهای متفاوتی بدنیا میان > میدونی چرا ؟
چون در یک سال 12 تا ماه داریم و در انسانها هم 4 گروه خونی در پست بعدی درباره خصوصیات ماههای سال و خصوصیات اخلاقی گروه های خونی هم براتون خواهم گذاشت .
که اینها نیز برای خودشون هر کدوم رو اخلاق و رفتار ما اثر دارند .
پاسخ
#5
باز سلام و برگشتم ;D

برای وحید گل بنویسم که من .......................

دلیر = تقریبا"
بلندهمیت = هستم
خودنما = :o فکر نکنم
دقیق = خیلی
به گناه وسواسی = اره اینو خوب اومدند
به او اعتماد کنید=من هیچ وقت پشت کسی رو خالی نکردم
ساده = متاسفانه همیشه چوب سادگی هام رو می خورم
رازدار = ?:Smile :-\ نه خیلی اون هم فکر کنم از سادگی ام باشه ?;D
گستاخ = خدا نکنه ( شاید بعضی جاها باشم خودم متوجه نشم هاااااااااااا )
بی طرف = اره هستم اکثر اوقات مخصوصا" در دعواها اون هم فکر کنم از ترس گناه
کم حرف = نیستم ولی فکر کنم گفته یه رفیق کم حرف مثل میمون و اونوقت من در مقابلش روشنفکرم( اره چشم حسود ها کور هستم )
مادی گرا = نه نیستم اگه بودم وضحم از این بهتر بود
نفس پرست = شاید در نظر مردم اره ولی خودم دوست ندارم باشم
عاشق مهمان و تفریح = راست میگه
بعلت اینکه تولدم تقریبا" وسط سال هستش گرفتاریهام هم متوسطه


حالا دیدی من هم از خودم تعریف کردم
خوب دیگه : کس نگوید دوغ من ترش هست ;D

شما بازدیدکنندگان ارجمند اگه لطف کنید شرکت کنید به یه نتیجه هایی خواهیم رسید .
شاید هم یه چیز جالب کشف کردیم? Tongue :-\ ;D :o 8) >Sad Wink Smile

پاسخ
#6
جالب بود. فقط باران هم اگه خصوصيات اخلاقیش رو می گفت، مثل ما كه نوشتيم، جالب تر می شد.
اما
نقل قول:خیلی خجالتی هستی البته پشت صحنه ها رو خوب میری ولی جلو دوربین نه هل میشی انگاری ( افتااااااااااااااااااااد )
>Sad . دست شما درد نكنه. اين كه جز خصوصيات نبود تا توضيح بدم. حالا كه اينطور شد خودم می گم. بله درست گفتين ?;D . البته اون مال گذشته ها بود. و كم كم كه آدم بزرگتر می شه اين خجالت هم كمتر می شه. البته من دوران دبستان با اينكه از خجالت آب می شدم، گاهی اوقات می رفتم جلو سالن پر از پدران دانش آموزان و مقاله ای می خودنم يا حرف می زدم. البته خيلی كم. يادش بخير سال قبل هم يه جایی اين قدر اصرار كردن كه برو ، من گفتم اگه فلانی بره، منم می رم. خلاصه آخرش با اينكه شرط گذاشته بودم، مجبور شدم، خودم برم.????
خلاصه جلو اون همه آدم های كوچيك و بزرگ، از مسئولان آموزش و پرورش بستك گرفته تا دانش آموزان كه نشسته بودن و چند نفری از دانش آموزان انتخاب شده می رفتن و حرفشون رو می زدن و آخرش نوبت من رسيد. اول به خودم گفتم اينها كه غريب هستن و منو نمی شناسن ( تو سالن عباسیه بستك بود ) . من گفتم بايد از بقيه بهتر حرف بزنم و دو كلمه حرف درست و حسابی و نه به قول معروف چاخان تحويل مردم بدم.خلاصه شروع كردم و هر چی می گذشت با اينكه از اول گفته هام رو مشخص نكرده بودم، ديدم داره حرف های خوبی تو ذهنم می آد. كم كم از اينكه رفتم اونجا خودم هم خوشم اومد. كم كم حرف هام رو جم و جور كردم و وقتی كه حرفم تموم شد، آن چنان تشويقی كردن كه انتظارش رو نداشتم ?:o :o :o .
خلاصه اونجا رای گيری بود،‌ و خيلی خوب رای اوردم در حالی كه اكثرا اهل خود بستك بودند و همه به هم رای می دادن. و اما بعضی ها با حيله گری تونستن من رو از اين دور رای گيری بيرون كنن. خوب منم خوشحال شدم،‌چون علاقه ای نداشتم كه انتخاب بشم و فقط از اين خوشحال بودم كه تونستم حرفم رو به خوبی بزنم. تا اونجایی كه يكی از آقايون كه برگزار كننده اين برنامه بود اومد و از من تشكر كرد. بچه ها و معلم ها هم گفتن خيلی خوب حرف زدی، حتی خيلی از دانش آموزان بستك و يكی كه گفم خيلی اصرار می كرد و به گفته خودمون دلم رو خورده بود گفت : ديدی بهت گفتيم برو كه تو می تونی خوب حرف بزنی. با اينكه از اين تشويق ها آدم خوشحال می شه،‌ولی گفتم برای آخرين بارم بود و امسال هم به قول خودم عمل كردم و به هيچ وجه زير بار نرفتم.
خوب . اين از اين.
نقل قول:زیرک و باهوش بعععععععععععععععععله قبول دارم هستی ماشالله صد ماشالله ارزونی ننه بابات Big Grin
راستش باهوش كه نيستم، ولی از اون خرده عقلی كه خدا بهم داده ?راضیم و خدا رو شكر می كنم.
اما در مورد شما ، اينو ديگه همه می دونن و نيازی نيست كه من بگم ولی شما هم ماشاء الله هزار ماشاالله تو هنر تكی مثل برادر كوچكترت( اسم نمی برم.بلاخره راهنمایی نمی خوام بكنم .) و حتما نه تنها خانواده ات بلكه ما هم به شما افتخار می كنيم.
نقل قول: ?و همسر مهربانت در اینده ات و بچه هات انشالله که افتخار کنند چه بابای باهوشی دارند
دست شما درد نكنه. پای همه ?از آينده تا گذشته رو كشيدی وسط. ?;D
موفق و پيروز باشيد
پاسخ
#7
اسم برادرش هم ميكفتي ديكه? ;D
پاسخ
#8
نقل قول:اسم برادرش هم ميكفتي ديكه
خوبه. شما كه هيچی در مورد خودتون و اسم سالتون رو نگفتيد، بعد می خوای من همه چيز رو بگم? >Sad? ;D. شما هم همكاری كنيد ديگه. ممنون
پاسخ
#9
راستش من ديدم مطلب خيلي بزركيه ديكه حوصله خوندنش هم ندارم فقط نطراتون رو خوندم? ;D
پاسخ
#10
خوب شما فقط كافيه نام سالتون رو پيدا كنيد و فقط در مورد همون سال بنويسيد.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان