رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سکوت اینروزهای مروبوطی توهین به مردم و خیانت به آنهاست
#1
درحالیکه مربوطی بیشترین نقش را در اوضاع نابسامان امروز شهرمان دارد اما باسکوت کامل دارد به پیش میرود.

آیا کسی که بیشترین نقش را در ایستادن مقابل مردم و حفظ شهردار داشته باید امروز به اینهمه سوالات مردم پاسخی ندهد؟ کسی که در همه قضایای این شش سال بیشترین اثرگذاری ها را داشته چرا امروز به سکوت دست زده؟

درطول دوران شورا هم که ماشالله جلسه پرسش و پاسخ و .... قدغن بود!

چرا امروز مربوطی نمیخواهد به همان مردمی که به رایشان نیاز دارد پاسخ دهد که چرا چهارسال در مقابل رایشان برعلیه شهردار جناح ایستاد و چرا در مقابل زمین خواری های رضایی در پشت دبیرستان و 11هکتار پشت خانه اش سکوت کرد؟

آقای مربوطی; چرا این زمین خواری های اخیر رضایی? را سکوت کردی و بابت ایستادنت مقابل رای عدم کفایت مردم به شهردار مقاومت کردی؟


اگر بازهم سکوت کنی که البته دیگر وقتی هم نمانده، خیانت آشکار به اعتماد مردم و توهین مستقیم به آنهاست. سپاس شده توسط محسوس
#2
و ان طائفتان من المومنین اقتتلوا فاصلحوا بینهما.(اگر بین دو گروه از مومنان درگیری و اختلاف پیش آمد بین آن دو صلح و سازش برقرار نمائید.) طبق این آیه نمی شود گفت که همیشه حتما یکی حق و دیگری باطل است.ممکن است در مواردی حق با این طرف و در مواردی حق با آن طرف باشد.مهم من و شمائیم که این وسط باید سازش برقرار کنیم وگرنه دود این اختلافات اول به چشم صاحبان آن و دوم به چشم خودمان خواهد رفت. اینجا جناح سومی هم وجود دارد.(جناحی که دوست ندارد اختلافات را ببیند، جناحی که متشکل از جوانان آگاه جناح است.جوانانی که می دانند با این اختلافات راه به جایی نخواهند برد.) برادران خوب من خواهش دارم حداکثر سعی خودتان را بکنید تا به صلح و سازش برسیم که ( والصلح خیر) صلح بهترین گزینه است.مدنی و رضایی و من و شما آخر جایمان همان سینه ی قبرستان است دیگر چرا چند روز این دنیا را با اختلاف بگذارنیم؟گیرم آقای رضایی همه اش دروغ میگوید یا آقای مدنی همه اش دروغ می گوید. که چه؟ فوقش می شود اتفاق دیشب. نتیجه اش چه؟ خوشحال شدن عده ای از خدا بی خبر که اختلاف را بین جمسی و اوزی و... از پای جان دوست دارند.نتیجه ی همین اختلافات 14 ساله می شود اتمام نشدن راه خور. می شود امتیازات فراوانی که جناح طی این مدت از دست می دهد. حتی چاله چوله های خیابان فلان محله هم که پر نمی شود عدم وجود بودجه نیست. اگر همه پشت هم مثل کوه بایستند کدام بودجه است که جرأت سرازیر شدن به جناح را نداشته باشد؟بودجه هم می آید. پس آقای مدنی و آقای رضایی به خاطر خدا از شما دو نفر بله فقط شما دو نفر خواهش دارم اختلافات را بگذارید کنار حداقل به خاطر جوانانی که دوست ندارند زخم های کهنه را ببینند.با هم رأی بیاورید و با هم برای نجات جناح و مردمش بکوشید.دیشب از هر دو طرف همش تخریب دیدیم و بس.می گویند تاریخ همیشه تکرار می شود اما این بار ما نمی خواهیم تکرار این تاریخ تلخ را دوباره شاهد باشیم.منطقی بیاندیشیم که اختلافات منطق زور است.
#3
آقای احمدی از شما که عضو هیئت مدیره هستید بعید هستش که چنین حرفهایی بزنید.با آوردن چند آیه قرآن میخواهیید کار زشت و ناپسندانه رضایی رو نادیده بگیرید؟؟؟وااقعا جای تاسف دارد.مدنی کجای حرفهاش بوی تخریب میداد؟؟؟؟؟رضایی اومده وسط جلسه و حرفهایی زد که حتی احترام مسجد و خانوادش رو زیر سوال برد.به نظر شما این چنین نبود؟؟حرفهای قطباپور و یوسفی یه نظر شما از کجا بود؟؟به نظرتون از قبا برنامه ریزی نشده بود؟
من با دو چشمهای خودم دیدم که این دو شخص امروز تو خونه رضایی تشریف داشتن؟؟پس آقای احمدی نظراتی که میدید انشالله از روی غرض نباشد!!!!!
 سپاس شده توسط anti


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان