رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توهین دوباره اماشدیدتر محمدعلی رضایی ب مردم جناح وشعور و تفکر آنها باکارهای زشت
#1
متاسفانه آقای رضایی با پخش مسج هایی که حاوی توهین های مستقیم به نماینده منتخب اکثریت قاطع مردم در شورای شهر بوده و زحمات بی پایانش زبانزد خاص عام است یعنی عقیل مدنی توهین بزرگی به مردم جناح کرد
این مسج توهین آمیز از طرفی و شب نامه ی امشب که پخش شد نمونه ی دیگری از توهین های شدید و بی پایان وی به شعور و فهم مردم و شخصیت آنها بود. او در نوشته های خود هنوز جامعه ی فرهیخته را نفهم و قیم مآب میداند.
آخرین اقدام توهین آمیز او هم حضور شکست خورده در جلسه ترتیب داده شده توسط ائتلاف بود. درحالیکه فرمانداری با وسعت نظر وقت کافی را در مسجد جمعه که بسیار بزرگتر و دارای موقعیت بهتری است در اختیار او قرارداده بود، او به نوشتن شب نامه و توهین نامه برعلیه مردم مشغول شد و در حین جلسه نیز با حضور خود و عده ایی از جوانان احساسی همراهس قصد به تشنج کشیدن جلسه را داشت
او در این جلسه ضمن استفاده ز کلمات رکیک و توهین های زشت به مردم و شخصیت های محبوبی مثل عقیل مدنی باعث شد بیش از همه چیز، شخصیت و اعتبار از دست رفته ی خود را مهر "اتمام" بزند.

براستی وی تا کی میخواهد با ماندن در این توهمات به ادامه این مسیر زشت و بی سرانجام ادامه دهد؟؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط m.hamedi ، andi garcia
#2
بنده در خیلی از این بحث های قبل از انتخابات در سایت شرکت نکردم ولی امروز رفتار آقای رضایی جز نشانه شکست چیزی دیگری نبود.
آقای رضایی با وجود احترام این ترفند شما و به اغتشاش کشاندن جلسه دیگر قدیمی شده این رفتار ها از شما و افرادتون بسیار دیده شده شما برای سه دقیقه صحبت کردن آن همه خود را کوچک کردین اگر واقعا شما حرف و صحبتی برای گفتن داشتین در مسجد جامع صحبت هاتون رو میکردین این اقدام شما مطمئن باشین که به ضررتون خواهد بود.
شما مردم جناح را در اس ام اس خود عوام خوانده و به شخصیت و تصمیم مردم توهین مستقیم کردین و نظر و رای مردم رو پوچ تلقی کردین ولی برای اینکه جبران کنین در شب نامه یا بهتره بگم تهمت نامه خود از واژه خیلی خیلی خیلی خوب استفاده کردین شاید خواستین اشتباهتون رو تصحیح کنین. اشتباه نکنید آقای رضایی اگر شما برای شورا شدن رای نیاز داری باید به روش درست وارد میدان شوی از این نامه های شما زیاد بوده در این سالها ولی مردم فهیم تصمیم گیرنده نهایی هستند. این رفتار شما به نظر من چیزی جز عجز و ناتوانی شما نبود وقتی دیدید که سوالات با پاسخ های محکم روبرو میشوند هیچ راهی برای تبرئه خود پیدا نکردین جز خراب کردن جو مسجد ولی مطمئن باش مردم جناح از آن چیزی که شما به آنها نصبت دادین باهوش تر و داناتر هستند و گول این قسم خوردن های شما رو نخواهند خورد. این روشهای تخریبی و خراب کردن جو سالن قدیمی شده مردم گول این حقه های انتخاباتی را نخواهند خورد.
 سپاس شده توسط andi garcia
#3
به گفته نزدیکان اقای مدنی که در جلسه حضور داشتن. ایشان (آقای مدنی)مثل اینکه اسناد ومدارکی قاطع از زمین خواریهای آقای رضایی و همچنین همراهی اقای مربوطی با ایشان را داشتند اما باز هم بدلیل شخصیت بالای ایشان سعی در افشای این اسناد نکردند لازم به ذکر است که همین آقای مربوطی نیز گویا در این زمین خواری از ضایی حمایت میکردند .به گفته نزدیکان آقای مدنی که البته بنده نیز تا امشب از جزئیات این زمین خواری مطلع نبودم .آقای مربوطی که در قضیه مرغداری شعار منافع شهر وشهروندان را سر میدادند وتنها از پیگیری ایشان که نه تنها نتیجه ای عاید نشد بلکه به سمت اغتشاش هم سوق داده شد.در قضیه زمین خواری آقای رضایی که باز بحث منافع شهر و شهروندان پیش رو بود نمیدانم چرا اینجا که طرف منفعت آقای رضایی بود حتی یک بار هم از منافع شهروندان وشهر دفاع نکردند بلکه زمانیکه بازرسان از استان وحتی تهران میامدند حتی با اصرار اقای مدنی واحمدی نیز در این جلسات شرکت نمیکرد سوال اینجاست که اقای مربوطی خوب بلدید مردم را سیاه کنید مگر این زمینها منافع شهوندان نبود چرا رضایی را بر مردم تر جیح دادی و حتی یک بار هم مخالفت نکردی / این خیانت به مردم نیست ؟؟؟؟؟ البته این خبر را بنده حدود یک ساعت بعد از اتمام جلسه از نزدیکان و دوستان ایشان شنیدم و سعی میکنم? در صورت امکان از خود اقای مدنی نیز بپرسم.
 سپاس شده توسط m.hamedi ، andi garcia
#4
برنامه لغو سخنرانی آقای رضایی هم به نظر بنده برنامه ای از پیش تعیین شده بود که میخواست با یک تیر دو نشان بزند هم از دست سوالات مردم خلاص شود و هم جو سخنرانی آقای مدنی رو خراب کند ولی خوشبختانه رفتار ایشون در جلسه آقای مدنی رو تخریب که نکرد هیچ بلکه باعث نشان دادن شخصیت بالای آقای مدنی هم بود به نوعی رفتار ایشون به نفع اعتلاف کنندگان بود.
 سپاس شده توسط andi garcia
#5
رضایی از مدنی خواست که چند دقیقه زمان دهد تا دروغ گویی مدنی را ثابت کند اما مدنی گفت که تریبون من است و به کسی نمیدهم دلیلش هم به احتمال زیاد این بود که جواب مناظره رو نداشت
حتی جواب به گفته ای شما شبنامه رو همه سر بالا میداد و یا انکار میکرد و به حاشیه میرفت تا جایی که آقای مدنی گفت که خیابان پلی قرار نبود دو بانده(بلوارد) شود از دید ایشان!!!

این عده که میگویند مخالفت رضایی با مدنی توهین به مردم است شبیه این است که به رضایی فحش بدهند بعد ما که از طرفدارشان هستیم بگویم به ما توهین شده اینجور نیست .
فقط به طرف مربوط میشود مغزها که به هم متصل نیستند در قالب یک شخصیت باشند
جلسه مسجد جمعه مجوز نگرفته بود
در جوانان تشنج محسوسی به وجود نیامد و تنها? بعد از اینکه به رضایی وقتی داده نشد پشت سر او بیرون رفتند
رضایی طمعی به شورا شدن ندارد و خودشان هم گفته اند اگر رای نیاورد تفاوتی در ایشان ایجاد نمیشود . تا الان هم با درخواست طرفدارانش مانده است رضایی برای پرهیز اختلاف سال 85 از کاندیداتوری کنارگیری کرد و حرف های که مدنی دیشب زد رو 6 سال? پیش در مسجد جامع زد و رضایی نشست و فقط گوش داد اما اینبار ساکت ننشست .
 سپاس شده توسط بهارستان
#6
رضایی قول داد که 10 میلیارد بودجه برای راه خور خواهد گرفت اگر سه نفر از اعضای شورا با او مخالف نباشند
و جریمه تخریب راه خور که چندین میلیارد برآورد شده پیگیری خواهد کرد و که خرج جناح و خود راه خور خواهد شد.

دلایل اجرا نشدن قول های قبلی را نیز در بیانیه 13 صفحه ای که دیروز پخش شد را گفته اند.
 سپاس شده توسط بهارستان
#7
آقای طرفدار رضایی این حرفا را به کسی بزن که مثل خودت باشد .کسی که بیاد مردم رو عوام خطاب کند و نماینده شان را دروغگو و خیر شان را گدا پرور قلمداد کند و طرفداران خودش را خاص بنامد ب این میشه گفت آدم؟؟!!!!!!!توهین به مدنی یعنی توهین به مردم وبالعکس .برای مسجد جامع مجوز گرفته بالاش هم گرفته.حتی تو موضوع مجوز هم نمیتونه راست بگه که 10 نفر دیروز تو فرمانداری شاهد بودن .در رابطه با جواباش کجا سر بالا بود ؟؟؟خیلی هم صادقانه جواب داداونی که بود رو تو ضیح داد .اگه قرار بود به گفته دوستان? افشاگری بکنه همون موقع بلند میشدین ومیرفتین.حیف که شخصیت مدنی اجازه بهش نمیده که بخواد ترور شخصیتی و تخریب بکنه وگرنه مدرک مستحکم داره که کمر شون رو خورد میکنه.خیلی از طرفدارانش هم از این موضوع که چرا کار رضایی رو یکسره نکرد ناراض بودند اونا میخواستند که مدنی اون مدارکش رو رو کنهالبته از وجود مدارک آگاه بودن که همچین انتظاری داشتند .اینکه درباره مربوطی هیچ حرفی نزد هم دلیلش این بوده که مربوطی در جلسه حضور نداشته و این بی انصافیه که بدون حضور خودش حرف زد وگرنه مربوطی هم دست کمی از این آقای رضایی نداره
 سپاس شده توسط andi garcia
#8
مدنی خیلی خوب کرد که اجازه نداد صحبت کنی آقای رضایی

میری وقت ائتلاف رو در فرمانداری خراب میکنی و جای اونها رو در مسجد جامع میگیری بعد میای جلسه مسجد مارکشون رو هم به آشوب بکشی؟

اصلا شما چیزی هم برای گفتن داری؟ با آن رفتار های سبک دیشبت همه فرهیختگان و دانشجویان و مردم خاص و فهیم ما (نه آنها که به نظر تو عوام نفهم اند!!) از رفتارت شرم کردند. تریبون را دستت بدهند که آلوده کنی؟

مدنی اتفاقا خیلی خوب جوابت را داشت ولی نجابتش نذاشت که بگه داری در زمین های نزدیک خانه ات و پشت فرشادی چه کارها که نمیکنی

یک مورد رو خیلی خوب زد توی ذوقت آقای رضایی . گفتی لان هم من ... فلانی نباشم که ده میلیارد تومن نگیرم . مدنی گفت: تو که ده میلیارد میتونی بگیری برو بگیر خرج راه خور کن که مردم ازت میخوان!! این یه نمونه جوابی بود که بهت داد و ساکتت کرد

آقای رضایی کوتاه بیا که دیشب رسوایی تو بود بدون اینکه مدنی کاری کند. خودت خودتو رسوا کردی و آن مردم عوام هم این رو خوب دیدند و بهت ثابت میکنند که میفهمند و خوب هم میفهمند!!
#9
و ان طائفتان من المومنین اقتتلوا فاصلحوا بینهما.(اگر بین دو گروه از مومنان درگیری و اختلاف پیش آمد بین آن دو صلح و سازش برقرار نمائید.) طبق این آیه نمی شود گفت که همیشه حتما یکی حق و دیگری باطل است.ممکن است در مواردی حق با این طرف و در مواردی حق با آن طرف باشد.مهم من و شمائیم که این وسط باید سازش برقرار کنیم وگرنه دود این اختلافات اول به چشم صاحبان آن و دوم به چشم خودمان خواهد رفت. اینجا جناح سومی هم وجود دارد.(جناحی که دوست ندارد اختلافات را ببیند، جناحی که متشکل از جوانان آگاه جناح است.جوانانی که می دانند با این اختلافات راه به جایی نخواهند برد.) برادران خوب من خواهش دارم حداکثر سعی خودتان را بکنید تا به صلح و سازش برسیم که ( والصلح خیر) صلح بهترین گزینه است.مدنی و رضایی و من و شما آخر جایمان همان سینه ی قبرستان است دیگر چرا چند روز این دنیا را با اختلاف بگذارنیم؟گیرم آقای رضایی همه اش دروغ میگوید یا آقای مدنی همه اش دروغ می گوید. که چه؟ فوقش می شود اتفاق دیشب. نتیجه اش چه؟ خوشحال شدن عده ای از خدا بی خبر که اختلاف را بین جمسی و اوزی و... از پای جان دوست دارند.نتیجه ی همین اختلافات 14 ساله می شود اتمام نشدن راه خور. می شود امتیازات فراوانی که جناح طی این مدت از دست می دهد. حتی چاله چوله های خیابان فلان محله هم که پر نمی شود عدم وجود بودجه نیست. اگر همه پشت هم مثل کوه بایستند کدام بودجه است که جرأت سرازیر شدن به جناح را نداشته باشد؟بودجه هم می آید. پس آقای مدنی و آقای رضایی به خاطر خدا از شما دو نفر بله فقط شما دو نفر خواهش دارم اختلافات را بگذارید کنار حداقل به خاطر جوانانی که دوست ندارند زخم های کهنه را ببینند.با هم رأی بیاورید و با هم برای نجات جناح و مردمش بکوشید.دیشب از هر دو طرف همش تخریب دیدیم و بس.می گویند تاریخ همیشه تکرار می شود اما این بار ما نمی خواهیم تکرار این تاریخ تلخ را دوباره شاهد باشیم.منطقی بیاندیشیم که اختلافات منطق زور است.
 سپاس شده توسط بهارستان
#10
آقای احمدی اشتباه نکنید که اختلافی بین مدنی و رضایی وجود ندارد. آقای رضایی هم خوب اینو میدانه ولی میخواد القا کنه که اختلاف بین دونفره چون او بنفعشه که مدنی نباشه و بودن خودش براش مهم نیست

بنظرتون چرا؟ چون مدنی جلو نبض او رو گرفته یعنی زمین خواری .

از ادم فرهیخته ایی مثل ما انتظار هست آقای احمدی که این ها رو تشخیص بدهید که اختلاف بین شخص مدنی با رضایی نیست. اختلاف بین مردم و موکلین مدنی هست که راضی به کوتاه اومدن او درمقابل زیاده خواهی های رضایی نیستند
 سپاس شده توسط محسوس ، andi garcia


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان