رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر پیرامون پاسخ کاندیداها به سوالات جناح آنلاین
#1
جناح آنلاین: خواهشمندیم با رعایت انصاف و اخلاق نظرات خود را پیرامون مطلب تریبون انتخاباتی و پاسخ به سوالات توسط کاندیداهای شورا در این تاپیک مطرح نمایید.


باتشکر
#2
آقای احمدی هم من هم شما هم محسوس و هم اکثر مردم جناح حق خودمون رو می دونیم بدونیم پول راه خور چجوری خرج شده ؟ بندهای قرارداد چی بوده و پیمانکار موظف به انجام چه کارهایی بوده و چه کارهایی انجام شده ؟
در حال حاضر عملکرد چندین و چندساله آقای رضایی وصل شده به اینکه با پول زمین شهرک چکار کرده ؟
واقعا ریشه بسیاری از این اختلافات ، تهمت ها و ابهامات از همین یک سوال نشات می گیره که با پول زمین شهرک چه شد ؟
آقای احمدی شما به عنوان عضو هئیت مدیره? توانایی و برش این رو دارین این سوال رو بصورت مصاحبه با آقای رضایی یکبار برای همیشه حلش بکنین .
فقط لطفا این مصاحبه شب آخر انتخابات منتشر نشه که وقتی برای پاسخگویی باقی نمونه و استفاده انتخاباتی? از اون بشه ( مثل انتخابات دور دوم و سخنرانی و پخش کتابچه از طرف آقای رضایی? در شب آخر)
از دیگر دوستان نیز تقاضا دارم اگر نظرشون مثبته نسبت به پایان دادن به ابهامات در مورد راه خور ، آقای احمدی یا اعضای دیگر هئیت مدیره مصاحبه ای با آقای رضایی داشته باشن.
#3
با سلام به جناح آنلانیا
در سایت رویه بدی به وجود امده بر این اساس که عده ای از دو طرف به هم توهین و افترا میزنند متاسفانه بیشتر در نوجوانان که تازه با مسائل(شورا و ..)? روبرو شدند و خیلی به قضایا واکنش شدید نشان میدهند ...

درمورد سوالات از کاندیدا :
نظر شخصیم این است که 14 سال اتفاق خاصی به جز هر 4 5 سال یکی دو بار رخ نداده .. بنظرم بعید است که 4 سال دیگر با شعار "ائتلاف برای پیشبرد اهداف" اتفاق خاصی بیفتد . مسئله سابقه کاری اعضای شورا اهمیت زیاد دارد با شورای بدون سابقه باز هم شورای ضعیفی خواهیم داشت .

من شخصا طرفدار رضایی هستم و بنظرم قدرتمند ترین شخص برای ورود به شوراست با توجه به سابقه ی چندین ساله در عرصه های مختلف به اندازه ای که در کار های عمرانی کاردان هست در مسائل اداری هم تجربه دارد و ولی اگر هم رای نیاورد اتفاق خاصی نخواهد اقتاد .? ?
در مورد قضیه زمین های شهرک و راه خور آن زمان که آقای مدنی موضع شدیدی داشت به دید شخص کم سابقه برخورد کرد اما حال طی 14 سال با دیدن مسائل مختلف بسیار موضعش ملایمتر شده? .(امیدوارم? این رو به نیت خوانی و? تعیین تکلیف برای مردم ندانید)
#4
دوست عزیز دلسوزیی که نسبت به شهرمون دارین بسیار قابل تقدیر است.ولی من خودم تنها نمی تونم تصمیم بگیرم.تصمیم نهایی با هیئت مدیره خواهد بود که ان شا الله پیگیر خواهم بود.
#5
نکاتی بنظر قابل یادآوریه

اول اینکه درمورد مصاحبه قطعا تا قبل از انتخابات امکان مصاحبه جدید وجود نداره . ما همین الان هم مصاحبه منتشر نشده ایی از آقای مدنی داریم که مفصلا درباره راه خور و زمینهای شهرک و ... هستش ولی برای دوری از حساسیت ها با ایشان هماهنگ کردیم که فعلا منتشر نشه . برای بقیه عزیزان هم بدین صورت هست که مصاحبه حتی اگه انجام بشه هم فعلا منتشر نخواهد شد.

دوم اینکه بنظرم بهتره حول پاسخ ها نقدهامون رو بگیم . اینکه ما بازهم حرفهای تاپیک های قبل رو تکرار کنیم که فلانی بهتره و فلانی اینکار کرده و ... و هیچ نتیجه ایی هم بدست نیاد، روند کار جدید جناح آنلاین یعنی طرح پرسشها و جواب گرفتن از کاندیداها هم با رنگ باختگی مواجه خواهد شد. چون قرار و هدف به جدید تر شدن فضا و روشن تر شدن و مستقیم تر شدن سخنان بوده . شرایطی که کاندیداها و افراد مستقیما نظراتشون منتشر بشه و دیگه کسی با واسطه و بطور نامعتبر چیزی رو مطرح نکنه.

پس در این راستا بیایم نقد هامون رو بگیم تاخدای ناکرده یه وقت بحث های تکراری تاپیک های قبل به اینجا کشیده نشه .

باتشکر
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi
#6
از ائتلاف چه خبر؟نکنه بازم سرکاریم؟
#7
آقای رضایی این شهردار که مچ گرفتن نداشت باید یه جا که یه کار خوب کرده بود مچشو میگرفتن که یاد آور شون از دستت در رفت!!!!!در ضمن کرباسچی نیاز نبود همین آقای حاتمی از پس همه کارها بر میومد البته اگه چشم دیدنشون رو داشته باشید.شما این دوره رو با دوره های دیگه که آغا سید عبدالله در مسند قدرت بودن رو مقایسه نکنید اون زمان هم وضعیت اقتصادی کشور خیلی بهتر بود هم شما ضمام کار را در دست داشتید و آغا پشت شما بود شما چه مقدار بودجه دولتی وارد کردین .تو هر کاری دست داشتین یه قطعه زمین نثارش میشد .در ضمن شما پیمانکار بودین و معاشتون رو میگرفتین وهر چه کار بیش نفعش بیشتر .ولی هیچ وقت به اون مال باخته هایی که زمینهاشون رو فدا میکردین توجه نداشتین که حالا حاصلش شده این که هستین .ودر ادامه طرح بهسازی جناح مطمنا بعد بستک جناح در اولویت بود واینکه چهار تا خیابون کشیدین از جیب شما بود ؟؟تازه اگه کسی به نقشه ی اصلی نگاه بکنه میدونه چقدر طرح با اجرا فرق داره .خیابان ایت الله خامنه ای نمونشه حالا شما اومدین پزش رو به مردم میدین ؟که من اله کردم وبله کردم .زمینهای 55 هکتاری زراعی بودن و همه جو وگندم کاشته بودن شما اونجا به جای اینکه به مردم کمک کنید تا مالشون رو نبازن اومدین زمینها رو از چنگشون در آوردین؟اینه خدمت به خلق ؟در جریان اب میستان شخصا به آقای مربوطی نگفته بودین من مخالفم ؟ در اون شرایط بحرانی عوض همکاری سنگ اندازی میکردین پس شما کجای کاراتون یه سهم برا همشهریاتون کنار گذاشته بودین ؟هر چی که زمین فروختی بس نبود یه تکش هم دادین پست برق تا بقیش هم به باد بدین با اون اربابت اغا سید عبدالله...در بحث راه خور شما که میدونستین با فروش زمین راه درست نمیشه چرا رفتین زمینی که جوون بهش نیاز داره رو به چند تا تاجر فروختین که بعدش جوونمون اینجوری داد وهوار کنن برا زمین ؟دوما شما فرمودین بعد فروش زمین عده ای پول شما رو پرداخت نکردن در واقع پول زمین رو .شما که از عهده ی فروش زمین شهرک بر نمیومدین چرا اومدین به بیت المال دست زدین ؟در جای دیگه فرمودین شما بیشتر از پول زمینها از جیب خرج کردین که قبول ندارم حالا بالفرض که خرج کردین با چه حساب کتابی اومدین زمینی که شما دوبرابر ارزشش رو از جیب دادین رو فروختین برا ی اتمام راه خور ؟؟شما? اگه قرار بود دوبرابرش رو خودتون بدین چه نیازی? به فروش اون زمین بود که یک سوم مشکلتون رو هم حل نکرد .دقیقا مثال اینه که یکی میخواد انگشتر 300 هزار تومنی رو بفروشه تا یه ماشین 7 میلیونی بخره .حالا 6 میلیون و هفتصد هزار تومنشو نمیدونم رو چه حسابی میخواد به دست بیاره .حالا اگه شما بودین انگشتره رو میفروختین؟ یا اینکه اول فکر بقیشو میکردین که از کجا جور کنین؟
 سپاس شده توسط janah my city ، andi garcia
#8
اقای رضایی سلام?
نکاتی را در خصوص پاسخ شما وجود دارد که خوانندگان می توانند در انها تامل کنند 1-جنابعالی از وجود اختلاف و دو دستگی در شورا و شهرداری حرف زدید اما بنده این مطلب را خاطر نشان می کنم که ایا با بودن شما در شورا البته منوط به این که مردم بار دیگر همچون دور اول دست رد به سینه تان نزنند (آزموده را آزمودن خطاست)و با وجود احتمال قریب به یقین و انکار نشدنی اعتماد دوباره مردم جناح به اقای مدنی در پی حمایت همیشگی شان از ایشان و وجود این مسئله که آب شما دو نفر در یک جوب نمی رود و راهتان از هم سواست و اهدافتان کاملا متفاوت است ایا حضور جنابعالی در بین نامزد ها انکار کننده حرفتان(وجود اختلاف در شورا)نخواهد بود که باز به گفته خودتان با دو دستگی بار دیگر شاهد پس رفت باشیم و پیشرفتی در جهت منافع عمومی شهروندان حاصل نشود که کاندید شده اید الا هدفتان از کاندیداتوری چیز دیگری باشد که وجود دو دستگی به ان اسیب نرساند.
2-جنابعالی به عدم استفاده از افراد با تجربه در کارها اشاره فرمودید که قطعا منظورتان از این افراد کسانی همچون خودتان است و این سوال پیش می اید که برای پیشرفت شهرتان باید بیایند در منزلتان را بزنند یا منتتان را بکشند که قطعا چنین نخواهد شد چون در هیچ کجا چنین عملی مرسوم و معقول نیست اگر دلتان می سوخت به حال شهرمان و تجربه شما کار ساز بود چرا پا پیش نگذاشته و کمک نکردید ماشاالله در این دوره که هم اکثریت در شورا داشتید هم شهردار از خودتان بود پس مشکل چه بود که نگفتید مگر انسان دلسوز فقط باید شورا باشد تا به شهرش کمک کند.
3-ائتلاف که یک امر مرسوم ,معقول,متداول و یکی از نمودها و نشانه های وجود دموکراسی در یک جامعه است را با کمال تعجب و تاسف ,اختلاف خوانده اید از انسان بالغ و دنیا دیده ای مانند شما این حرف بسیار بعید است مگر اینکه جنابعالی دموکراسی و مردم سالاری را قبول نداشته و تابع فردی نگری باشید یعنی خواست و حرف مردم برایتان اهمیت نداشته باشد و خود و افکارتان برایتان مهم باشد.چون مردم جناح که مردمی فهیم و با فرهنگ هستند ونیاز به تعیین تکلیف ندارند خود هوادار و خواهان ائتلاف از جانب کاندیداها می باشند و یکی از گواهان این مطلب نظر سنجی خود سایت جناح انلاین می باشد که مردم در آن با درصدی بیش از 80 خواهان ائتلاف شده اند پس زیباست که در جهتی مخالف با نظر مردم حرکت نکنید چون جنابعالی خواستار حضور در شورایی هستید که همین مردم انان را تعیین می کنند.
به نظر بنده شما از ان حهت ائتلاف را اختلاف می نامید که اولا در ادوار گذشته از نظر شخصی از آن شکست خورده اید در ادواری که به زعم خودتان با انهمه کارهای عمرانی و عام المنفعه که برای جناح انجام دادید از یک جوان 26 ساله و ائتلافشان که به زعم جنابعالی بی تجربه و ناوارد بودند شکست خوردید شکستی که در ذهنتان 1 درصد هم بدان فکر نمی کردید چون زعم و برداشت شما مهم نبود بلکه رای مردم و قدرت درک و تشخیص مردم مهم بود. و ثانیا تا به امروز نتوانسته اید از میان اطرافیان و هم فکرانتان ائتلافی قدرتمند را تشکیل دهید و این در حالی است که در طرف مقابل همیشه افرادی قدرتمند و قوی با هم ائتلاف کرده اند که این امر نیز بیان کننده این مطلب می باشد که جنابعالی و هم فکرانتان بر خلاف طرف مقابل در بین خود قادر به تعاون و شورا در جهت ساختن ائتلافی قوی نمی باشند حال چگونه می توانند در سطح بالاتر در یک شهر که فکر ها مختلف است شورا کنند و اختلافی که به گفته خودتان بازدارنده در شورای گذشته بوده پیش نیاید.
 سپاس شده توسط janah my city
#9
رضایی اصلا از لهجش هم معلومه که احترام بلد نیست بارها گفته (. . . ) هستندو فقط خودش همه چیز بلده حالا هم ترسیده اومده میگه ائتلاف دودستگیه .
هیئت مدیره هم بهتره از مربوطی سوال کنند نظرش درباره شهردار دستپاک چیه ؟
اگه مخالفشه که چرا تا حالا حمایت کرده و ما بهش رای نمیدیم .
اگه موافقشه بگه مزیتهاش تا اگه مثل همیشه برای جیب مربوطی بده باز هم بهش رای ندیم .
رضایی مردم دیگه اون بزی که خودت میگی نیستن بلکه الان روی دوپا هستند قبلا هم بودن ولی زمین هم داشتی حالا چی راستی خبری ( . . . ) دیگه شاید چندروزی حمایتت کردیم تا قبل انتخابات !!!!!!!!!!!!!!
#10
سلام آقای آبی
روشن شدن موضوع بهتره یا اینکه یک شخص شب و روز مورد شدیدترین فحش ها و تهمت ها قرار بگیره ؟


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان