نظرسنجی: کدام روش برای هفته تبلیغاتی انتخابات شورای اسلامی شهر جناح می پسندید؟ ( هر نفر میتواند دو گزینه را انتخاب کند...
این نظرسنجی بسته شده است.
مناظره بین کاندیدها و ائتلاف های موجود
41.05%
39 41.05%
سخنرانی کاندیدها
17.89%
17 17.89%
پرسش و پاسخ
23.16%
22 23.16%
پخش بروشور و اعلام برنامه ها
8.42%
8 8.42%
هیچ کدام
9.47%
9 9.47%
مجموع 95 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه های تبلیغاتی کاندیداهای شورای شهر چه باشد؟ مناظره، سخنرانی و...+نظرسنجی
#1
با آغاز زمان تبلیغات کاندیدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا، مردم جناح کدامین روش را برای تبلیغات کاندیدها میپسندند؟

از جمله روش های که در دوره های قبل اجرا میشد سخنرانی هایی شبیه مناظره بود.
در مواردی نیز کاندیدها به پخش بروشور و ارائه برنامه های خود میپرداختند.

از بین این روش ها شما کدامین روش را میپسندید و به نظرتان چگونه باید اجرا شود؟اگر روش دیگری در نظر دارید، بنویسید.

امیدواریم نظرات مردم تشویقی باشد برای کاندیداها که از این فضای سکوت و رکود بیرون آیند و قدری بجنبند.
 سپاس شده توسط vahid ، pce ، abdollah_ahmadi ، boy.janah ، armena ، yousef_sh ، صداقت ، d.beckham
#2
نظر من اینه که مناظره رو در رو مفیده همچنین پرسش و پاسخ هم خوبه حداقل مردم هر سوالی دارن میپرسن و هرکسی ابهامی براش به وجود اومده برطرف میشه
 سپاس شده توسط صبا
#3
مردم الان منتظر سخنرانی کاندیدای شورا در مسجد جامع هستند . به نظر من کاندید ها سخنرانی مختصری داشته باشند کافی است زیرا اولا طبق شنیده ها اکثر جوانان متاسفانه از کاندید بودن کنار کشیده اند و می ماند چند تن دیگر از جمله اقایا مربوطی مدنی رضایی و ... و این اشخاص برای مردم شناخته شده اند و نیازی به شناخت دوباره نیست . دوما طبق تجربه ها در دوره های قبل پخش کردن کاغذ و زدن ان به در و دیوار به مذاق مردم خوش نمی اید و نه این که تاثیر مثبت دارد بلکه نتیجه عکس دارد . بر پایی ستاد انتخاباتی که فکر نکنم برای شورا شدن کسی این کار را انجام داده و فکر نمی کنم این روش تبلیغات باشد . و یک نکته ی مهم دیگر برای تبلیغات نباید رقیب را مورد تهمت های دروغ و خراب کنیم . تبلیغات باید پخش برنامه ها و اهداف کاندیدا بین مردم باشد تا مردم با شناخت کامل از کاندیدا بتوانن رای خود را در صندوق بیاندازند.
به هر حال باید فضای قبل از انتخابات فضای تبلیغات باشد نه فضای ترور شخصیت دیگر کاندیدا .
یک سوال مهم :من شنیدم که حدود ده نفری از کاندید شدن بیرون رفته اند و چون شنیده بوده و واقیعتش نامشخص از نوشتن نام کاندیدا امتناع کردم . ایا کسی امار دقیقی دارد چه کسانی تا اخر هستند و چه کسانی صرف نظر کردند؟
 سپاس شده توسط armena ، d.beckham
#4
به نظرم اگر ما و کاندیدای محترم جنبه و فرهنگ مناظره کردن و شاهد مناظره بودن را داشته باشیم می توان گفت که مناظره می تواند رأی خیلی ها را در جهت رشد و پیشرفت مردم و شهر تغییر دهد(به این معنی که با بالا رفتن اطلاعات فرد از شخصیت حقوقی و توان کاندیدا می تواند رأی خود را با مطالعه ی بیشتر به صندوق بیاندازد) اما فکر کنم برای مناظره کردن ما هیچ فرهنگ سازی نکرده ایم.البته امیدوارم با گسترش فرهنگ مناظره می توانیم به صورت بسیار جدی در دوره ی بعد انتخابات شاهد مناظره ی کاندیدای محترم باشیم.بنابراین سخنرانی،برنامه ی پرسش و پاسخ و پخش بروشور می تواند راه های موجود پیش روی نامزدهای این دوره باشد.
 سپاس شده توسط armena
#5
سخرانی گزینه ملایمتر و بهتری برای جناح است .. مناظره فقط در صورتی که تعداد معدودی از اشخاص برجسته در یک سالن باشند و صدای ضبط شده کاندیدها در مناظره روی سایت ها و گوشی ها منتشر شود ( پرهیز از درگیری احتمالی بین هواداران مخصوصا جوانان که شور بیشتری دارند)
#6
به نظر من هم مناظره در این دور مناسب نیست...به قول اقای احمدی نیاز به فرهنگ سازیش هست.


بروشور هم موافق نیستم...
لطفا در و دیوار هم کثیف نکنید....ننویسید چیزی رو دیوار خونه مردم...
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، boy.janah ، d.beckham
#7
من با مناظره موافقم البته اگه امکانش باشه و به گفته دوستان باعث تنش نشه اگه امکانش نباشه در حد سخنرانی مختصر وپرسش وپاسخ میتونه مفید باشه .بالاخره مردم با شنیدن برنامه های کاندیدها اصلح ترین را انتخاب میکنند
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi
#8
اگر کسی مقیم شهری باشد تعلق خاطرش نسبت به شهر اجدادیش راحفظ میکند یعنی هم مردم جناح وهم فرامرزان همشهریان او محسوب میشوند وبسیارند این کسان . آقای من و شما درمچ گیری به این نکته توجه نداشت متوجه? منظور آبی هم نشد. دقیقا فرامرزی های مقیم بستک همین حالت را دارن پدراشون فرامرزی خودشان متولد وبزرگ شده ی بستکند ومردم هردو? جا را همشهری خطاب می کنند.?
#9
با سلام. بنده تقاضا دارم در صورت موافقت مدیران محترم سایت مطالبی درمورد انتخابات برای کودکان ونوجوانان هم داشته باشید تا از آن طریق هم آنها از حالا با مسائل شهر و مسئولان آن آشنا باشند هم درصد بینندگان سایت بسیار خوب شهرمان را افزایش دهیم. اگر موافقید بنده در قالب داستان کودکان? یا دیگران به زبان کودکانه مثل شعر و ... به این مطالب بپردازیم . :clap:
#10
مطالب سیاسی که در این سایت معمولا مطرح میشه اکثرا اختلافیه و به نظرم? بهتر اینه که پای کودکان رو در این گونه مسائل باز نکنیم تا وقتی که به سن قانونی برسند(18 سالگی) و آن وقت خودشان اگر مایل باشند می توانند اختیاری به این مسائل بپردازند. البته استثنائاً اگر مطالبتان برای کمرنگ کردن اختلافات بیشتر به جنبه ی اتحاد بین افکار سیاسی بپردازه شاید برای کودکان و نوجوانان ما مفید باشه و بشه حتی به تیتر هم برد.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان