رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.:: لينكدونی خودمونی ها افتتاح شد ::.
#1
حدود 13 روز از تولد يكسالگی سايت جناح آنلاين می گذرد و همانطور كه قول داده بوديم، امكانات جديدتری در آينده اضافه خواهد شد، كه توانستيم، امكانی ديگر را برای شما كاربران مخصوصا وبلاگ نويسان و وب سايت ها فراهم آوريم. در آينده منتظر امكانات جديدتری باشيد.
اما در اينجا سيستم لينك باكس يا لينكدونی خودمونی ?ها را به شما معرفی می كنم.


اين سيستم كه مخصوص وبلاگ نويسان و وبمستر ها است، از اين طريق می توانند وبلاگ و وبسايت خود را به ديگران معرفی كنند. در قبال آن نيز وبلاگ ها و وبسايت های ديگران را در وبلاگ خود معرفی می‌كنند. از جمله فوايد آن :
1- افزايش آمار بازديد شما
2- شناساندن وبلاگ خود به ديگران
3- در بخش لينك های روزانه مطالب جالب خود را لينك می كنيد.
4- در بخش لينك های ثابت ، تنها آدرس اصلی وبلاگ ها و وبسايت ها قرار می گيرد و به اين طريق بيشتر در معرض نمايش قرار خواهد گرفت.
و...
آموزش و راهنمایی های لازم در پست بعد خواهم نوشت.


#2
راهنما ثبت لينك به صورت قدم به قدم :
ابتدا به آدرس http://www.janahonline.com/linkbox/ وارد شويد. پس از آن بر روی "دريافت كد" كليك كنيد. با كليك بر روی جعبه كد، كد انتخاب شده و? آن را كپی (يا?Ctrl+c بر روی كيبرد ) كنيد. حالا وارد مديريت وبلاگ خود شويد. بر روی ويرايش قالب كليك كنيد. كد لينكدونی را در جای مناسبی جاگذاری كنيد ( يا Ctrl+v بر روی كيبورد ) .
دوباره به آدرس http://www.janahonline.com/linkbox/ بازگرديد. بر روی "ارسال لينك" كليك كنيد. در اين قسمت ابتدا نامی كه در لينكدونی ثبت می شود، را بنويسيد. مثلا نام وبلاگتان. بعد در قسمت توضيحات، درباره نوع نوشته های وبلاگ خود بنويسيد. در آخر آدرس وبلاگ خود را بنويسيد.
جلو نوع شما دو انتخاب داريد. لينك های روزانه و لينك ثابت.
1- لينك ثابت : تنها لينك صفحه اول وبلاگتان می باشد و ماهانه تنها به 10 وبلاگ اجازه داده خواهد شد. بيش از اين مقدار تاييد نخواهد شد.( امكان افزايش آن و يا كم كردن مدت زمان وجود دارد ) . همچنين وبلاگ ها با موضوعات غير اخلاقی تاييد نخواهد شد.
2- لينك روزانه : شما برای اطلاع دادن مطالب جالب خود به ديگران، می توانيد به صورت روزانه لينك های متفاوتی را قرار دهيد. موضوعات غيراخلاقی تاييد نخواهد شد.
اين سيستم هوشمند بوده و در صورتی كه لينك باكس را در وبلاگ خود قرار نداده باشيد، و يا حذف كرده باشيد، سيستم لينك شما را قبول نخواهد كرد.
همچنين لينك هایی كه لينك باكس در وبلاگشان در محل مناسبی نباشد، نيز به صورت موقت پنهان خواهد ماند و به مدير وبلاگ اطلاع می دهيم و پس از تصحيح به حالت اول بر خواهد گشت.
و نكته آخر در صورتی كه قادر به اضافه كردن كد به قالب وبلاگتان نيستيد، با ما ارتباط برقرار كنيد . مطمئنا در كوتاه ترين زمان، مشكل شما رفع خواهد شد. سوالات خود را ?از طريق ارتباط با ما از آدرس http://www.janahonline.com/linkboxمطرح سازيد. كاربران انجمن جناح آنلاين در گفتگو آزاد سوالاتشان را مطرح سازند.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان