رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نفت
#1
باز هم یک سال گذشت و فصل زمستانی دیگر فرا رسید و مشکلات پشت مشکلات از راه می رسد. ابتدا که با بسته شدن راه ارتباطی اتخان که با بارندگی مشکلات زیادی برای مردم به وجود آورد و حالا مشکلی که چند سالی است گریبانگیر شهرمان شده کمبود نفت در فصل سرد سال است.

از قضا دو روز پیش برای خرید نفت به پمپ بنزین رفتم و کارکنان پمپ بنزین گفتند برو و پس فردا برگرد نفت میرسه. اما وقتی امروز طبق گفته ی آنها برگشتم گفتند برو حواله بخشداری بیارر و آنجا هم که خودتان میدانید چه خبر است و خیلی شلوغ بود. در بخشداری به ما گفتند برای 20 لیتر نفت نیازی به حواله نیست و دوباره به پمپ بنزین مراجعه کردم و به هر طریقی بود در نوبت قرار گرفتم.

اما چرا این مشکل حل شدنی نیست؟

وقتی جویای دلیل این مشکلات شدم، پاسخی که شنیدم این بود : شرکت گاز ( پشت رودخانه ) دارای سهمیه قابل توجهی است که ما باید برایشان تهیه کنیم، قسمت اعظمی از آن نیز سهمیه روستاهای اطراف است و می ماند سهمیه کمی که سهم مردم شهر جناح است. بلاخره ما نفهمیدیم چه منطقی پشت این کار است که حالا سهمیه روستاهای اطراف به کنار ولی شرکت گاز سهمیه ی زیادی میگیرد و پمپ بنزینی که متعلق به شهر جناح است، مردم آن باید در صف نفت باشند. از این گذشته روزانه شاهد قاچاق نفت و
گازوئیل هم هستیم.

امیدواریم بخشداری فکری برای حل این معضل چاره ای بیندیشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط محسوس ، farshid.ahmadi ، vahid ، armena ، d.beckham ، mohammad_p ، abdollah_abi ، abdollah_ahmadi ، عبدالله
#2
حق باشماست بی مدیریتی داره بی داد میکنه
پاسخ
#3
علاوه بر مشکل نفت ، مشکل گازوئیل هم وجود داره . گازوئیلی که به راحتی میتوان دید دارد قاچاق می شود و کامیون داران از گازوئیل بی بهره اند .
پاسخ
#4
با تشکر از شما به خاطر پرداختن به مشکلات مردم جناح و حومه.

به زودی مطلبی در رابطه با سهمیه بندی نفت سفید از سوی بخشدار جناح? در سایت منتشر خواهد شد
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad_p


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان