رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در جواب فیلتر شدن موضوعم
#1
عجیبه که همه جا انسان و کنترل می کنند ما قبلا توسط پلیس راهنمایی و رانندگی کنترل می شدیم و پدرمون در میاورد اما حالا چه شده که با یه مطلبی که نه بوی سیاسی میده و نه چیز دیگه مسئولین کنترل این سایت بر آن آمده اند که موضوع تجمع اعتراض آمیزی که خیلی مسالمت آمیزه و وظیفه قانونی تمام افراد جامعه است را فیلتر کرده و حذف می کنند آخه شما که اونقدر تحمل ندارید چرا سایت را راه اندازی کردید مگه کسانی که عضو مهمان یا عضو سایت هستند نمی تونند نظری داشته باشند نظرشون که احترام داره . سایت نیز مسئول نیست چون در موضوع نوشتن و نظر دادن کاملا اعضاء آزادند اگه این طور نیست پس چرا شما قبل از این که بینندگان اونو ببینند فیلتر نمیکنید مانند جناح83 که بدون اینکه کسی بفهمه این کارو انجام میده و مشکلی هم پیش نمیاد خلاصه کمی با منطق باشید آقایان
پاسخ
#2
کدوم مطلب برادر حسین؟
پاسخ
#3
نقل قول:سایت نیز مسئول نیست چون در موضوع نوشتن و نظر دادن کاملا اعضاء آزادند
خب شما میگویید سایت مسئول نیست، در صورتی که سایت مسئول است به عنوان تریبونی که نظرات کاربران را منتشر میکند. اینکه شما طبق نظر خودتان بگویید سایت مسئول نیست، از نظر قانون مسئولیت سایت کم نمی شود و قبلا هم سابقه داشته است شاید شما در جریان نباشید.

نقل قول:گه این طور نیست پس چرا شما قبل از این که بینندگان اونو ببینند ف ی ل ت ر نمیکنید مانند جناح83 که بدون اینکه کسی بفهمه این کارو انجام میده و مشکلی هم پیش نمیاد خلاصه کمی با منطق باشید آقایان
شما از سانسور کردن انتقاد میکنید و از طرفی سانسور کردن نظرات ( یعنی اول مدیران مطالعه کنند و بعد منتشر شود ) را اقدام درستی میدانید. بله برای وبلاگ قابل اجراست و کار کاملا صحیحی است ولی برای سایت آن هم به سبک حاضر چنین چیزی امکان پذیر نیست و ما انتظار داریم که کاربران با ما همکاری کنند و فکر می کنیم باعث افزایش اعتماد خواهد شد که البته اعتماد باید متقابل باشد.

نقل قول:موضوع تجمع اعتراض آمیزی که خیلی مسالمت آمیزه و وظیفه قانونی تمام افراد جامعه است را ف ی ل ت ر کرده و حذف می کنند آخه شما که اونقدر تحمل ندارید چرا سایت را راه اندازی کردید
اول اینکه تحمل کردن این موضوع چه ارتباطی به سایت دارد؟ شما ببینید چه مطالبی که در مورد شهرداری نوشته نشده، پس ارتباطی به تحمل کردن ندارد.
دوم اینکه بحث بر سر مسالمت آمیز بودن یا نبودن نیست و ما صلاحیت نظر دادن در این باره را نداریم. مطمئنا کسی نگفته است تجمعتون مسالمت آمیز نیست. ضمنا گفته اید "وظیفه قانونی تمام افراد جامعه است" که منظورتان حق مردم است نه وظیفه.
پاسخ
#4
سلام دوست عزیزم ARMENA مطلبی که فیلتر شد توسط دوستان موضوع تجمع اعتراض آمیز بر علیه شهردار محترم بود که متأسفانه با کنترل سریع و سیر سایت مطلب بنده را حذف کردند . اما دوست عزیز وحید جان درسته منظورم وظیفه نبود بله حق مسلم هر شهروندی است این درست اما شما قبلا گفته بودید که سایت در قبال نظرات و مطالب افراد پاسخگو نیست
پاسخ
#5
اقای حسین ، به نظر بنده مطالبی که در سایت گذاشته می شود باید از سری قوانینی عبور کند تا در سایت بماند . مسلما مطلب شما هم از این قاعده مستثنا نیست? و چون احساس میکنم که مطلب شما بار مسولیت? مسولین سایت را بیشتر می کرد به همین منظور از تو سایت برداشتن .
راستی نوشتن در سایت به قول خودتان فیلتر شدید ولی اس.ام.اس که دیگر کسی جلوتان نگرفت چه شد پس ؟ چرا هیچ خبری نشد ؟
دوست عزیز توضیحاتی در قبیل نوشتن همچون مطالبی را در پیغام خصوصی برای شما ارسال خواهم کرد شاید متقاعد شوید بعضی مطالب را نمی شود در سایت گناجند .
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان