رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد از علما وروحانیون شهر
#1
متاسفانه باید بگم سایت به این خوبی یه نفر نیست مطالب مذهبی از قرآن وسنت بزاره که جوونا رو هدایت کنه به سمت فرامین الله .چون اکثر گناههایی ک مرتکب میشیم از روی کم تقوایی هست ونداشتن اطلاعات دینی... امیدوارم شخصی پیدا بشه که این تاپیک رو به روز کنه?
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi
#2
خیلی از گناهان هم از بی وجدانی یک شخص نشأت میگیره...وگرنه ادم با وجدان و عاقل بابد بدونه چی اشتباهه و چی درسته...حالا اینا در دین به نام گناه شناخته میشه.

محسوس جان لطف کن چنتا از گناهایی رو که مرتکب میشیم رو بگو ببینم!
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi
#3
مثلا دروغ گفتنو غیبت کردن والقاب بدوحجاب خانمهاوچی وچی...آیا یه انسان با ایمان میاد این کارا رو بکنه وروزه خواری وبی نمازی هم وجدان میخواد؟
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi
#4
ما راه خودمونو تو این دنیا گم کردیم که متاسفانه اونایی که راه بلدن نمیان راه درست رو نشون بدن البته شاید خودشون هم بلد نیستن ...رو مسائل فقهی واعتقادی خیلی ضعیفیم
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi
#5
بله.من هم موافقم.لکن معمولا این نوع تاپیک ها به انحراف از موضوع کشیده میشه و من تا حالا ندیدم موضوعی که به دین ربط داشته باشه در سایت ها و وبلاگ ها به انحراف کشیده نشه.
ان شاالله اگر دوستان مایل باشند با کمال میل مطالبی که عقیده ی اهل سنت و جماعت را تشکیل می دهد بصورت جداگانه و با حجم کم می گذارم تا موجب خستگی و تشویش فکر خوانندگان نگردد.
که هدف، مشخص شدن راه اهل سنت از بی راهه هاست تا جوان جناحی از دیگر جوانان اهل سنت دنیا عقب نیفتد که اگر اخبار مسلمانان و غیر مسلمانان دنیا را پیگیری کرده باشید مطمئنا می دانید که اینک خورشید از غرب طلوع می کند(یعنی غیرمسلمانان بسیار زیادی با شناخت به مراتب بیشتر از ما به دین آبا و اجدادیمان روی می آورند) ولی ما بر عکس عمل می کنیم و از دینی که با هزاران زحمت بدست ما رسیده بدون این که التفاتی داشته باشیم، ساده می گذریم.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad ، mohammad_p
#6
روزه خواری و بی نمازی مختص مسلمان هستش!
و اینکه اینا برا قشر های دیگه گناه نیست چون اعتقادی ندارن.
...............................................................................
دروغ و غیبت و القاب بد کاملا درسته و این که باز میگم یه ادم با وجدان و عاقل این کارا رو نمیکنه.
.............................................................................
در مورد حجاب هم در هر فرهنگ متفاوته.(حتی مسلمان ها هم هر کدوم پوشش خاصی رو قبول دارن و همه مثل هم نیستن...میگی نه؟؟؟؟برو بپرس.)
پاسخ
#7
البته در همه ادیان الهی تا جایی که سراغ داریم بحث نماز و روزه بوده و هست . به هیچ وجه نمی توان آن را به مسلمانان اختصاص داد . فقط چون با آنها زندگی نمی کنیم میگیم ندارند ولی این درست نیست .
آقای احمدی اگر بخواهید مطالبتان را بگذارید بهتره قسمت های اجرایی رو برامون بگذارید چون فکر کنم بهتره نتیجه بده البته قسمت عقیدتی جای خودش را داره ولی فکر کنم ما الان به هدفهای اجرایی زودرس احتیاج داریم
پاسخ
#8
نسبتا انجمن مذهبی سایت فعال است و آقای احمدی و دیگران مطالب خوبی در این باره بر روی سایت قرار میدهند. بلاخره این سایت هم به اندازه توان خودش در این زمینه فعالیت داره و نمی توان انتظار داشت به اندازه انجمن اختصاصی مذهبی مطلب در این سایت باشد.
با هدف شما انجمن جوانان و مذهبی و فرهنگی و... داریم که مطالبی گهگاهی نوشته میشود. شما که علاقه مندید ، شروع کنید ما هم سعی میکنیم همکاری کنیم.
پاسخ
#9
این مطلب ک من اینجا گذاشتم شاید زیاد کامل نبود و فقط در حد یه جرقه یا انتقاد بود اما وبلاگ جناح 83 در بارش کاملتر ومفیدتر بحث کرده میتونید دیدن کنید یا اینکه یکی از دوستان? زحمتشو بکشن بیارن توسایت خالی از لطف نیست
پاسخ
#10
یه مسئله!
چرا در قسمت انتقاد و پیشنهاد سایت....این موضوع مطرح شده!
منتقلش کنید...
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان