رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نبود روشنایی در اطراف خاکستان شهر جناح مردم را آزار می دهد + عکس
#1
جناح آنلاین نبود روشنایی در اطراف خاکستان شهر جناح ،هنگام حمل میت مردم را ازار میدهد .

لامپ های? سوخته و نبود روشنایی در معابر و خیابان ها و کوچه ها موجب نارضایتی مردم و همچنین موجب کاهش دید در شب و به دنبال ان حوادثی را در بر داشته است .

در خیابان بغل خاکستان هم نبود روشنایی علاوه بر کاهش دید در رانندگی ، در هنگام حمل میت هم مشکلات خود را در بر داشته است .
[عکس: 121.JPG]


خواهشمندیم مسئولین عزیز ، چه در اداره برق و چه در شهرداری به این امر مهم واکنش نشان دهند و جهت لامپ های سوخته اقدام نمایند .
امیدوارم رئیس جدید اداره برق ، تعویض لامپ های سوخته? در معابر شهر? سر لوح کار خود قرار دهند .

پاسخ
 سپاس شده توسط yousef_sh ، مرد دانا ، vahid ، محمدرضا ، ekhlas ، abdollah_abi ، armena ، cr7 ، عبدالله ، محسوس ، محمد جویبار
#2
این موضوعیست که تقریبا یک سال و اندی پیش در مسجد مارکه با حضور شورا و شهردار مطرح شد و آن موقع آقای دستپاک قول مساعد دادند که پیگیری می کنند.چندین بار هم هنگام تشییع جنازه در شب اتفاقاتی افتاده که گاها هم بگو مگوهایی صورت گرفته ولی تا کنون هیچ اثری نداشته است.البته اگر مسئولین در این تشییع جنازه هایی که شب صورت میگرفت شرکت میکردند متوجه موضوع می شدند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ekhlas ، farshid.ahmadi ، cr7 ، عبدالله
#3
مثل اینکه مسئولین محترم زحمت این را کشیده اند و بعضی از لامپ های سوخته را تعویض کرده اند از جمله لامپ هایی که در عکس نشان داده شده است که جای تشکر دارد از مسئولین محترم.
البته نا گفته نماند هنوز مشکل روشنایی وجود دارد و تماما لامپ های سوخته تعویض نشده است که امیدوارم مورد توجه مسئولین قرار بگیره . (لامپ های بلوار که بغل خاکستان قرار دارد سوخته اند )
پاسخ
 سپاس شده توسط yousef_sh ، vahid


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان