رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکست رکورد مشارکت در مدرسه‌سازی توسط خیّرین هرمزگانی
#1

مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان خبر داد
شکست رکورد مشارکت در مدرسه‌سازی توسط خیّرین هرمزگانی

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، رضا مدرس در این جشنواره اظهار داشت: این تعهد که بخشی از آن به صورت اهدای زمین است، زمینه ساخت 200 کلاس درس و سالن ورزشی و دیگر فضاهای مرتبط را فراهم کرده است.

وی ادامه داد: مجموع تعهدات خیّرین در 13 جشنواره قبلی 2 هزار و 620 میلیارد ریال بوده که تاکنون 70درصد آن محقق شده است و تا پایان سال‌ جاری این رقم به 90 درصد افزایش می‌یابد.

مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان خاطرنشان کرد: در ساخت فضاهای آموزشی توازن منطقه‌ای رعایت شده و پراکنش مناسبی در سراسر استان و تمام شهرستان‌ها وجود دارد.

وی تصریح کرد: هر چند براساس تعداد خیّرین استان هرمزگان در رتبه ششم کشوری قرار دارد اما از نظر تعداد پروژه‌های تحویل شده در رتبه چهارم قرار داشته و با لحاظ کردن گستردگی و سرانه تعهدات مالی خیّرین نسبت به جمعیت استان، هرمزگان در رتبه اول کشوری قرار دارد.

مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان هم‌چنین با تاکید بر نقش مستقیم و غیر مستقیم بانوان در فرآیند مدرسه‌سازی اظهار داشت: هر ساله بین هفت تا 10 درصد تعهدات از سوی بانوان است و علاوه بر این در تاثیرگذاری و تشویق مردان به مشارکت در مدرسه‌سازی نیز سهم زیادی داشته و دارند.

وی با قدردانی از همراهی مادی و معنوی اصحاب رسانه استان یادآور شد: در این بخش نیز تعدادی از زنان و مردان خبرنگار در زمره خیّرین مدرسه‌ساز هستند.

این مسئول خاطرنشان کرد: دولت نیز تمام توان خود را در این زمینه به کار گرفته که افزایش 250 درصدی اعتبارات ملی برای تکمیل مدارس مشارکتی هرمزگان این امر را تایید می‌کند.
پاسخ
#2
از همین جا از همه خیرین تشکر میکنم.بخصوص خیرینی که با فکر دست به یک پروژه میزنن یا حمایت مالی میکنن.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان