رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واکنش شورای شهر جناح در خصوص خبر الغای شعبه سرپرستی بانک صادرات حوزه جناح
#1
در پی خبر الغای شعبه سرپرستی بانک صادرات بخش جناح ، شورای اسلامی شهر جناح در طی نامه ای خواستار لغو این مساله و پابرجا ماندن شعبه سرپرستی بانک صادرات جناح گردید و در این خصوص نامه ای به مدیر عامل محترم بانک صادرات استان هرمزگان نوشت که عین متن آن در وبلاگ شورای اسلامی قرار گرفته و ما عین آن را در اختیار شما قرار می دهیم :

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


متن نامه درخواست شورا, درخصوص ادغام نشدن حوزه بانک صادرات جناح با حوزه بستک

مدیر عامل محترم بانک صادرات استان هرمزگان

جناب آقای امین زاده

با سلام و احترام

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? با توجه به قرائن و شواهد موجود و گفت و شنود بین مردم قرار است سرپرستی شعب حوزه 8 جناح با سرپرستی حوزه شهرستان بستک ادغام گردد. با توجه به سوابق بانک صادرات در بخش جناح به شرح ذیل :

-بانک صادرات در سال 1346 در جناح شروع به فعالیت نموده است.

-در سال 1379 به مرکز حوزه تبدیل شده است و بعد از مدت کوتاهی فعالیت در بستک ادغام گردید و این امر موجب نا رضایتی شهروندان گردیده است.

- در سال 1386 همزمان با افتتاح بخشداری در جناح تنها اداره ای که نگاه ویژه به خاص مردم جناح داشته است بانک صادرات بوده که نسبت به ایجاد حوزه اقدام نموده که جا دارد از مدیریت وقت بانک جناب آقای داورپناه و بانک صادرات استان تشکر و قدردانی بعمل آید.

-همواره شعار کارکنان بانک صادرات در شهر جناح ، نگاهی ویژه به این شهر بوده بطوریکه بانک صادرات در استان هرمزگان دارای هشت حوزه می باشد که سه حوزه آن در مرکز استان و یک حوزه در شهرستانهای میناب و جاسک و یک حوزه در شهرستان بندرلنگه و یک حوزه در شهرستان پارسیان و یک حوزه در شهرستان بستک و یک حوزه در بخش جناح فعالیت دارد و اینک با توجه به فعالیت گسترده حوزه جناح در زمینه خدمات رسانی به مشتریان و اعطای تهسیلات و تعداد شعب کمتر از حوزه های بستک ، بندرلنگه و پارسیان نمی باشد و همچنین از نظر گستردگی منطقه و بعد مسافت شعبه ها علی الخصوص با مرکز شهرستان گویا تصمیم بر این گرفته شده است که مجدداً حوزه جناح در حوزه بستک ادغام گردد که یقیناً این اقدام نه تنها به سود اهالی و شهروندان نمی باشد بلکه بانک محترم نیز در این خصوص بویژه بدلیل مراجعه مشتریان به بانک های دیگر و تقلیل مشتریان متضرر خواهد گردید.

-از آنجایی که حوزه جناح به همراه شعب موجود در محدوده این حوزه همواره رقابت بسیار خوبی با حوزه بستک داشته اند و گرچه این حوزه نه در شهرستان بلکه در مرکز بخش جناح واقع گردیده است لیکن میزان خدمات رسانی آن از بسیاری از حوزه های دایر در مرکز شهرستانها بالاتر بوده و موجب رضایتمندی مشتریان و شهروندان را فراهم نموده است و در صورت ادغام در حوزه بستک قطعاً این مهم تقلیل خواهد یافت.

بانک صادرات مردمی ترین بانک بین سایر بانک ها می باشد به دلیل اینکه در کوچکترین روستاهای کشور دارای شعب بوده و از نیروهای توانمند بومی نیز استفاده نموده است لذا استدعا دارد با توجه به شواهد فوق در ادغام حوزه بخش جناح بازنگری فرموده که صلاح و خیر مردم و خود بانک به همراه دارد انتضار می رود حداقل این اقدام در زمان تصدی جنابعالی انجام نگیرد و موجب نگرانی مشتریان نشود.با تشکر و سپاس

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? صالح احمدي
رئيس شوراي اسلامي شهر? جناح
 سپاس شده توسط vahid ، مشنگ ، mohammad
#2
کار خوبی انجام دادن ولی واقعا همین متنو فرستادن؟
اونوقت "انتضار" درسته یا انتظار؟
:-o


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان