رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیرو انتشار شایعات متناقض تاکید شد » شیخ امینی "قطعا" از احمد جباری حمایت میکند
#1
به گزارش جناح آنلاین پس از انتشار شایعاتی متناقض درباره حمایت عالم بزرگوار منطقه حضرت شیخ محمدعلی امینی ,امام جمعه اهل سنت شهرستان بندرلنگه, از برخی کاندیداها و همچنین جهت حفظ حریم علما محترم و روحانیت معزز منطقه, وبسایت جناح آنلاین برای روشن شدن اذهان عمومی پیگیر این مسئله شد.


در پیگیری جناح آنلاین از نزدیکان درجه اول شیخ و همچنین حضار در جلسات معتمدین منطقه معلوم شد که شیخ امینی قطعا از انتخاب احمد جباری برای انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی حمایت میکنند.


این منابع نزدیک به شیخ تاکید کرده اند که حمایت شیخ امینی از احمد جباری قطعیست و به زودی نیز احتمال میرود که اخبار بسیار روشنی در اینباره به سمع و نظر مردم برسد.


این شخص نزدیک به شیخ امینی تاکید کرد : از طرفداران کاندیداها انتظار میرود با پایبندی به اخلاق و قانون, زمینه برگزاری انتخابی آگاهانه و پرشور را فراهم آورده و با پخش شایعات بی مورد در مورد علما محترم زمینه ی مشوش شدن ذهن مردم را به وجود نیاورند و حریم محترم علمای معزز را خدشه دار نفرمایند.

***گفتنیست جناح آنلاین تنها نظرات روحانی محترم نزدیک به شیخ امینی را نقل کرده است و هیچ قصدی جز روشن شدن اذهان عمومی ندارد. وبسایت جناح آنلاین برای همه کاندیداها آرزوی توفیق دارد.
 سپاس شده توسط 123asd ، کدخدا
#2
بله کاملا صحیح است دیشب در جلسه ی عظیم بستک که با حضور آقای فلاح کهن بود هم آقای فلاح گفتند که شیخ امینی از جباری حمایت میکنند و امروز هم من از آقای هاشمی مدیر مدرسه دینی لنگه و معاون اقای امینی این نظر رو شنیدم پس کاملا مسجل شده است
 سپاس شده توسط ناظر سایت ، 123asd ، کدخدا
#3
با آرزوی موفقیت برای عالم بزرگوارمان توجه شما را به این عکس که مدتی پیش به دستم رسید هم جلب می نمایم شیخ بزرگوار شیخ امینی را می توان نماینده سیاسی اهل سنت دانست .
[عکس: %D8%B4%DB%8C%D8%AE%20%D8%A7%D9%85%DB%8C%...%DB%8C.jpg]
 سپاس شده توسط ناظر سایت
#4
با این اوساف جباری سنیه یا شیه؟
#5
مطمئنا حمایت عالمان اهل سنت از نمایندگی اهل سن خود باعث پیشرفت جامعه می گردد زیرا با حمایت ایشان و دلگرمی دادن به ایشان همت و تلاش مضاعف نمایندگان در جهت بهبود عملکرد خود بسیار موثر می باشد .
#6
انتخاب نماینده اهل سنت از منطقه سنی نشین در حالی که یه کاندید شیعه هم هست این پیام رو داره که جامعه اهل سنت کشور به درخواست های اعتقاد دارند و برای پیگیری اونها به طرف عقب نمیروند و از طریق انتخاب نماینده سنی این رو نشون خواهند داد

انتخاب اصلح حاج احمد جباری
#7
معلوم شما یک سایت سالم برای خبر رسانی نیستید چون همه حرفهای شما یک طرفه است اولا" اگه شیخ امینی بخواد از کسی حمایت کنه مستقیما" این کار ومیکنه و نیازی نداره وکیل وصی ازجای ایشون حرفی بزنه دروغ محض اینکه اقای شیخ از جباری حمایت کرده اولا" اقای شیخ فرمودند من از هیچ یک از کاندیدا حمایت نمیکنم و مردم ما باشعور تر از این هستند که کسی بخواد براشون تعیین تکلیف کنه این عکسی که تو اینجا گذاشتید مال خیلی وقت پیشه و این عکس هیچی رو ثابت نمیکنه دوما" معلومه که از جانب ال نصور این حرفها رو زدن معومه از کجا آب میخور عاقلان دانند مردم چی فرض کری جناح انلاین
#8
از ابراز لطف شما متشکریم!

اولا اینکه جناب شیخ همچنان مستقیما حمایت نمیکنند یا اقلا آن را علنا اعلام نکرده اند بخاطر مسایلی هست که بعدا آنرا خواهید فهمید ولی مطمئن باشید که حمایت شیخ امینی از احمدجباری قطعیست

دوما ضمنا این از بدی برداشت شماست که اینگونه از نظر حضرت شیخ برداشت میکنید . اینکه حضرت شیخ در حمایت یا رد کاندیدایی یا موردی نظری داشته باشند نشان نمیدهد که ایشان خدای ناکرده قصد تعیین تکلیف داشته باشند. این یک نظر شخصی است که شاید عده ایی از مردم از آن تاثیر بگیرند . تنها کسی که میبینم از این اعلام نظر برداشت تعیین تکلیف کرده اند شما هستید.

سوما جناح آنلاین مردم را بسیار فهیم و عاقل فرض میکند لذا بر همین مبنا برای اینکه از انتشار بیشتر شایعات جلوگیری نماید قصد گرفت که مستقیما نظر شیخ را اعلام نماید تا زمینه ی سواستفاده هرکسی از ناآگاهی مردم از همین الان مسدود باشد.

 سپاس شده توسط کدخدا
#9
ای اباعبدالل ت..... چرا در سایتی که نویسندشی جانبداری میکنی این سایت اسم جناحو یدک میکشه نه قومی خاس
#10
(۶ام اسفند ۱۳۹۰، ۱۴:۱۷)ugiu link نوشته: ای اباعبدالل ت..... چرا در سایتی که نویسندشی جانبداری میکنی این سایت اسم جناحو یدک میکشه نه قومی خاس

مقصود جانبداری نبوده عزیز من . بنده فقط در مورد پخش شایعه درباره علمای بزرگوار همچون حضرت شیخ امینی نتوانستم که سکوت کنم وگرنه غیر از این خبر صدها خبر دیگر در مورد انتخابات هست که ما از انتاشر اونها صرفنظر کرده اییم. بنظر من نباید درمورد شیوخ بزرگوار شایعه پخش میشد و انشالله که توانسته باشیم از این شیوع اخبار نادرست و ناموثق جلوگیری کرده باشیم!

ضمنا این خبر ربطی به قوم و گروهی خاص نداشت.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان