رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمایت قاطع مردم شهرستان بستک ازشیخ محمدنصوری
#1
سلام عزیزان فکرش هم نمی کردم که استقبال وحمایت از شیخ محمد چنین باشدمرحبا به شعور وصدمرحبا به فهم ودرایت بستک چقدردیروزمهندس نصوری دربستک عزیزبوددست شما مردم بستک دردنکند که سنگ تمام گذاشتیدوبرای همیشه ثابت کردیدبستکی اهل فهم کرامت است.
شیخ محمد واقعاًشایسته چنین عکس العملی از جانب بستکی ها است اوازخانواده ی نجیب وبزرگ شیوخ آل نصور است که درپارسیان وحتی دربستک وبندرلنگه وکشورهای حوزه خلیج فارس ونزدحاکمان این کشورها صاحب اعتباروحرمت خاصی هستندمرحوم شیخ یاسرنصوری پدردکترمحمودنصوری (رییس دانشگاه آزادپارسیان) وعموی مهندس نصوری بانی ساخت مسجدجامع اهل سنت شهرپارسیان هستندواحترام خاصی درنزدشیخ محمدعلی خالدی سلطان العلماء(حفظه الله)داشته اندوبااودرتمامی زمینه ها با رایزنی ومشورت می پرداخته اندپدرایشان مرحوم شیخ حارب نیزبعداز مرگ مرحوم شیخ یاسرراه بزرگان قبلی را ادامه دادند ومسئولیت وتصدی گری مسجدجامع اهل سنت پارسیان را برعهده گرفته اندشیوخ آل نصورجز خدمت برای شهرستان پارسیان چیزدیگری را از خود به جانگذاشته اند واین موجب احترام این خانواده نزد تمام اقشار جامعه شده است ازخصلتهای بارز این خانواده این است که تعصب مذهبی گری جایی نداردواصلاًتشخیص این که کدامشون شیعه یا سنی هستند مشکل شده چون همشون محترم وبامحبت هستن ازدکترمحمودکه فرزندمرحوم شیخ یاسر که شیعه است بگیرتاشیخ سعود فرزندمرحوم شیخ حسن که سنی ودامادمهندس شیخ محمدنصوری(کاندیدفعلی) است .واین ازنکاتی که که این خانواده راشاخص اتحادوبزرگی نموده.
#2
واقعا باید به شعور مردم بستک احسنت گفت و ازشون تشکر کرد
#3
همه ی صحبتهای شما درمورد اصل و نصب مهندس صحیح است.

ولی در مورد حمایت فکر میکنم در اشتباه هستید عزیز من . الان از شهرستان 70هزارنفری بستک فقط روستای 2هزار نفری کوخرد (که بیشتر از هزار رای ندارد) از نصوری حمایت میکنند آن هم به امیدی که شاید بخش بشوند ولی شما توجه نمیکنید که جلسه ی دیشب در مسجد جامع بستک با چه عظمتی در حمایت از احمد جباری برگزار شد؟ در جناح و بستک و فرامرزان و هرنگ و گوده و? علما و شیخ امینی که از جباری حمایت میکنند .دیگر شما چه میخواهیید؟ حمایت قاطعی که دم از آن میزنید کجاست؟
در جلسه ی دیشب که آقای فلاح کهن در حمایت از جباری سخنرانی کرد شما مگر خبر ندارید که حداقل 3500 نفر حضور داشتند؟حداقل 3500 نفر حضور داشتند و همه از کسانی که سن رای دارند دیگر در جلسه ایی کوچک در روستایی مثل کوخرد کجای کار است؟

از خواب غفلت بیرون بیایید عزیزان من
#4
البته فکر نکنم کوخردیها هم بخواهند از آقای نصوری حمایت کنند نماینده ای مثل آقای نصوری که هی میگه من به حسینی وابسته ام و به آن و به این که شبیه اونه که میگه من آنم که رستم بود پهلوان .
ما مردم شعور داریم برنامه هات را رو کن اگه دیدیم به درد بخوره شاید حمایت کردیم همانطور که آقای جباری چهار سال پیش برنامه های خود را نوشتند و در اختیار مردم قرار دادند مردم خواندند و اعتماد کردند و هم اکنون می بینیم ایشان بیش از هشتاد در صد برنامه های خود را انجام داده اند یعنی یک جهش بسیار بزرگ که درتاریخ منطقه و خصوصا غرب هرمزگان بی سابقه بوده است حالا بعضیها رفتند و چون آقای حسینی نیومده و نمی خواهند چشمشون بازبشه میگن نصوری و فلان و فلان و الان دیگه مردم شعور دارند دوره من درآوردم بازی دیگه تموم شده عزیز . وابستگی به شیوخ نشین که دیگه بدتر . اولا ملاک انتخاب ما هم جنس بودن با مردم است نه از اعیان نشین بودن و با اعیان رفتن که درد مردم رو نمیدونه چیه .
#5
با سلام بر اساس گزارشات رسیده این بار متاسفانه نصوری برنده میدان خواهد بود روستاهی ساحلی پارسیان حمایت 100درصدخودش.ن رو اعلام کردند خود شهر پارسیان که 90درصد با نصوری هست بخش شیبکوه هم که به یک اجماع کلی در حصوص حمایت از نصوری رسیدن فقط نقطه امید ما هنگویه و بیش ار نیمی ار شهر عزیرمان بستک است جناح هم 5050است مردم دشتی باید خجالت بکشند حاج احمد چقد بهشون کمک کرد ولی دیشب به نصوری اکی دادن بندرلنگه ایی ها هم که نامردی رو تمام کردند ولی باور کنین نصوری بدرد نمی خوره
#6
اقای bastaki با فکر مردم بازی نکن. تبلیغ معکوس میکنی؟؟؟
#7
سلام. نتیجه ی انتخابات دو حالت داره. 1- اینکه انتخابات معنی داره و ارا همون نظر واقعی مردمه 2- و یا اینکه نه و خودشون از اون بالا بالا ها تعیین کردن. خلاصه در هر صورت چیزی دست شما نیست واین طرفداری کردن ها جنبه ی تخلیه خودتون از عصبانیته. چون تنها جایی که کسی مانع حرف زدنتون نمیشه جناح انلاینه. فقط خواهش می کنم زیاد حرص نخورید که زبونم لال....
#8
سيد عبدالله حسيني به صورت رسمي حمايت خود را از مهندس نصوري اعلام نمود:
http://dehtalnews.ir/index.php?newsid=68


تکذیب شد!
#9
سلام دوستان مهندس نصوری برنده قاطع انتخابات است چون که جباری دیگه تاریخش تمام شده واین خودش بارها اعلام کرده که فقط برای یک دوره من آمده ام
#10
خبر فوق تكذيب شد/ حسيني از هيچ شخصي حمايت نمي كند!
دهتل نيوز خبر خود را حذف كرد!


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان