رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سود بودجه های اخذ شده پروژه های معوق شهرداری جناح، چگونه مصرف میشود؟
#1
جناح آنلاین : اخیرا با درخواست عده ایی از همشهریان بر آن شدیم که موضوع چگونگی مصرف سود اعتبار واریز شده به حساب شهرداری بابت طرحهایی که مانند پل اتخان با ماهها تاخیر شروع میشوند و اینکه در شهرداری جناح چگونه به مصرف میرسند , را پیگیری نماییم .


این شهروندان جناحی ضمن ابراز بی اطلاعی از سرنوشت این پول هنگفت که ماه ها در حساب شهرداری یا دیگر حسابها تا زمان اجرای طرح بلااستفاده میماند , ابراز علاقه کردند که شهردار محترم جناح آقای دستپاک به روشنگری در این مورد بپردازند .


بر طبق نظر این همشهریان
, بودجه هایی از قبیل پل اتخان , بوستان , سنگفرش پیاده رو ها , آسفالت کوچه ها و معابر و ... از زمان اخذ در حساب شهرداری یا دیگر حسابها، مسکوت میماند و از آنجا که در شهر ما اکثر طرحها یا شاهد تاخیر و توقف اند و یا به کلی نیمه کاره رها میشوند , به این بودجه ی مسکوت مانده در حساب سپرده بانک تا زمان اجرای طرح که اکثر این پروژه ها? از زمان واریز مبلغ تا اجرای آن مدت زمان زیادی به تاخیر می افتند , سود هنگفتی تعلق می گیرد .

سوال همشهریان در اینجاست که این سود هنگفت حاصل از تاخیر طرح های متعدد چگونه به مصرف میرسد؟

به عقیده ی این همشهریان تنها راه جلوگیری از این شبهه و ابهام , روشنگری مداوم شهردار محترم در مورد مقدار و محل صرف این سودها و بودجه هاست .


***جناح آنلاین و دیگر مخاطبان و همشهریان منتظر میمانند تا شهردار محترم آقای محمد سعید دستپاک به این دو موضوع پرداخته و پاسخ قانع کننده ایی به این سوالات بدهند

[عکس: shahrdar%5B1%5D.JPG]
#2
حساب شهرداری حساب جاری است ولی من شنیدم که این پول به حسابهای دیگه انتقال داده میشه
مثلا کاری میکنن که بحساب کارها شروع شده و پول به حساب پیمانکار یا واسطه رفته در حالیکه به حساب سپرده انتقال داده میشه و پروژه موردنظر هم شروع نشده
#3
از این شهردار هر کاری بر می آد
#4
" ان بعضا ظن اثم " بعضی از ظن و گمانها گناه است . اول تحقیق کنید و بعد به نوشتن بپردازید . اذهان مردم را مورد تشویش قرار ندهید گناه دارید که هر مطلب شرعی و غیر شرعی را می نویسید کمی بخود آیید و دست از تخریب یکدیگر بردارید که خدا را خوش نمی آید.
#5
(۲۹ام دى ۱۳۹۰، ۷:۴۲)حسن link نوشته: " ان بعضا ظن اثم " بعضی از ظن و گمانها گناه است . اول تحقیق کنید و بعد به نوشتن بپردازید . اذهان مردم را مورد تشویش قرار ندهید گناه دارید که هر مطلب شرعی و غیر شرعی را می نویسید کمی بخود آیید و دست از تخریب یکدیگر بردارید که خدا را خوش نمی آید.
دوست عزیز اگر مطلب فوق را دقیق مطالعه بفرمائید خواهید دانست که در این مطلب نه تهمتی زده شده و نه تخریبی صورت گرفته است. تنها درخواستیست از شهردار محترم شهر که این مسائل مطرح شده را شفاف سازی نمایند.( به دو سطر آخر مطلب توجه کنید)
همچنین توضیح داده شده در مورد سود پول بودجه ها تنها نظر عده ای از همشهریان است که آن را بازگو نموده ایم.

البته قابل ذکر است نظرات و سوالات این همشهریان مورد تایید ما نیز هست، چرا که سوالاتی به جا مطرح شده و شهرداری نیز میتواند در صورت داشتن توضیح قانع کننده به این سوالات پاسخگو باشد یا هم با سکوت خود بر صحت این مطلب مهر تایید بزند.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان