رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم دقت کافی شهرداری، موجب زحمت دیگران شد
#1
آلاچیقی که در کنار فلکه ورودی شهر جناح و در نزدیکی پاسگاه نیروی انتظامی ساخته شده است برای شهروندان دردسر ساز شد.
شهرداری جناح بدون توجه به محل ساخت این مکان به ساخت آن پرداخته و الان بعد از چند سال پاسگاه جناح دلایل زیر را برای عدم استفاده شهروندان از این مکان اعلام کرده که البته به حق نیز می باشد:
1- پاسگاه یک مکان نظامیست و امکان خطرات احتمالی در اطراف آن وجود دارد
2- عده ای برای گریز از ایست بازرسی از این مکان سوء استفاده می کنند که تشخیص این عده از دیگران برای مسئولین پاسگاه میسر نیست
و دلایل دیگری که ما از آن اطلاعی نداریم.
با توجه به این مسائل پاسگاه نیز مجبور به توقیف موتورسیکلت هایی می شود که در این قسمت پارک می کنند و علت آن را نیز موارد فوق ذکر کرده اند.
حال گناه آن شهروندی که از این مکان عمومی که شهرداری برای استفاده عموم ساخته است چیست؟ آیا مقصر شهروندانند یا شهرداری؟

از این رو پیشنهاد ما این است که شهرداری برای جلوگیری از دردسرهای آتی برای خود و شهروندان نسبت به تخریب این مکان اقدام نماید و در محل های مناسبتری برای استفاده عموم ساخته شود.
البته قابل ذکر است مطلب فوق تنها پیشنهادیست به شهرداری جناح و شاید انتقادات مطرح شده به تیم شهرداری قبلی برگردد و تنها مسئله این است که چرا تا به حال تخریب نشده و انتقاد از ساخت آن شاید هم اکنون صحیح نباشد.

فلکه ورودی شهر جناح :
[عکس: falake-voroodi-janah-90-5-12.jpg]
#2
فکر کنم این الاچیق برای کسانی باشد که سر راه می ایستند و برایشان یک سایبان باشد
#3
نقل قول:فکر کنم این الاچیق برای کسانی باشد که سر راه می ایستند و برایشان یک سایبان باشد
فکر کنم این مکان با این طرح چندان شبیه سایبان نیست و بیشتر به محلی برای گذران وقت شبیه باشد! مخصوصا که میز شطرنج هم دارد و البته با فرض شما شاید هم شهرداری به فکر پاسخگویی به نیاز شدید مسافران به شطرنج بوده است !!!? Smile ( فقط مهره های شطرنج رو کم داره? ;D )
کلا بهانه خوبی نبود!? Wink

تازه گفتم که تشخیص افراد مختلف برای پاسگاه مقدور نیست ( و دلایل دیگری که گفته شد )و محل مناسبتری برای توقف و منتظر ماندن برای وسیله نقلیه در فاصله صد متری در نظر گرفته شده و مطمئنا خود شهرداری هم به این منظور این آلاچیق را نساخته است.

خلاصه اینکه هدف ما بیشتر پیشنهاد بود تا انتقاد.
#4
من تعجب میکنم که عده ایی از دوستان همیشه به فکر توجیه طرفی هستند که شاید اصلا مورد انتقاد هم قرار نگرفته باشد . بنظرم اصلا این مطلب انتقاد نبود و تذکری بود به مسئولان شهرداری که آگاه باشند و بدانند که همین تنها آلاچیق و محل نشستن و وقت گذرانی جوانان ما در شهر , بارها باعث زحمت و گرفتاری برای همشهریان شده .

وقتی خیلی بی دلیل و توجیه مردمی که انجا نشسته باشند را گرفته , وسایلشان توقیف و چند ده هزار تومان جریمه میکنند , بنظرم این تذکر وحید بسیار بجا و قابل توجه بوده و هست
#5
اقای ابا عبدالله به نظر شما برای هر کاری توجیهی کنی بد نیست ؟ من نظر خود را گفتم شما هم نظر خودتون رو بگید ولی زیاد به خودتون نگیرید !
#6
این مطلب به زودی حذف میشود.

دلیل : این پست دقیقا سه بار ارسال شده است. این پست را میتوانید در موضوع "ویرانه ای به نام جناح" ببینید.
#7
این مطلب به زودی حذف میشود.

دلیل : این پست دقیقا سه بار ارسال شده است. این پست را میتوانید در موضوع "ویرانه ای به نام جناح" ببینید.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان