رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جباری: پرونده‌های زمین‌خواری سریع‌تر تعیین تکلیف شود
#1
دغدغه های یک نماینده/
جباری: پرونده‌های زمین‌خواری سریع‌تر تعیین تکلیف شود

نماینده مردم شهرستان‌های غربی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تعیین تکلیف هرچه سریع‌تر موارد تخلف زمین‌خواری تأکید کرد.
?
به گزارش جنوب آنلاین به نقل از فارس، احمد جباری ظهر امروز شنبه 20 آذرماه در دیدار با اعضای کمیسیون ماده 12 قانون زمین شهری که در راستای تسهیل و تسریع در رسیدگی به وضعیت زمین‌های اشخاص در شهر بستک و حل مشکلات آنها برگزار می‌شود، اظهار داشت: بنای کار مسئولان نظام حمایت قاطع از حقوق به حق مردم است و در این راه خطیر نباید از هیچ کوششی دریغ کرد.

وی با اشاره به همت دولت نهم برای خدمت‌گذاری به مردم افزود: در دولت نهم تعلل در خدمتگزاری و خدمت‌رسانی به مردم جایگاهی ندارد.

نماینده مردم شهرستان‌های غربی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نباید مسئولان اجرایی که از بیت‌المال حقوق می‌گیرند از مردم دوری کنند و فاصله بگیرند، بلکه باید نسبت به حل مشکلات آنان پاسخگو باشند.

این نماینده مجلس در ادامه بیان داشت: اما از آنجایی که قرار است هکتارها زمین توسط اشخاصی تصرف شود و سپس با قیمت‌های کلان به مردم فروخته شود از دستگاه‌های محترم قضایی توقع برخورد جدی و قاطعانه داریم.

جباری همچنین بر ضرورت یافتن راه حل‌های مناسب برای مبارزه جدی و در مرحله بعد برای پیشگیری از زمین خواری تاکید کرد و گفت: باید تمام مسیرها و راه‌های زمین‌خواری در مقابل سوءاستفاده افراد سودجو بسته و با جدیت با این پدیده رو به گسترش برخورد شود.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تعیین تکلیف هرچه سریع‌تر موارد تخلف زمین خواری تاکید و تصریح کرد: در برخی موارد که زمین خواران دارای سند مالکیت هستند و مالکیت‌ها تثبیت شده، باید با هماهنگی دستگاه‌های ذی‌ربط و به ویژه با کمک دستگاه قضایی تدابیری برای بازگرداندن این حقوق تصرف شده به جایگاه واقعی و اصلی آن اندیشیده شود.

وی در پایان از سازمان مسکن و شهرسازی و اعضای کمیسیون ماده 12 قانون زمین شهری اعزامی از سازمان مسکن و شهرسازی استان در راستای حل مشکل زمین اهالی شهر بستک تشکر کرد.


پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان