رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اظهارات جباری درباره انتقال آب از طرح محرم به منطقه فرامرزان
#1
اظهارات جباری درباره انتقال آب از طرح محرم به منطقه فرامرزان

نماینده مردم غرب هرمزگان و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با ایجاد خط انتقال آب طرح محرم از مسیر حمیران، مشکل کم آبی منطقه فرامرزان شهرستان بستک مرتفع می شود.
?
به گزارش جنوب آنلاین به نقل از ایسنای منطقه خلیج فارس، احمد جباری در جمع مردم روستای منطقه فرامرزان که دهیاران، شوراهای اسلامی، ائمه جمعه و مسوولین شهرستان بستک نیز حضور داشتند، اظهار کرد: نزدیکی و رابطه تنگاتنگ و صمیمانه مردم و مسوولین از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که همیشه مورد تاکید امام امت و مقام معظم رهبری بوده است و اگر چنین نبود، امروز کشور ما به این درجه از عزت و اقتدار نائل نمی آمد.

وی ادامه داد: این رویه با روی کارآمدن دولت نهم و توجه ویژه شخص رییس جمهور جلوه دیگری پیداکرده که در این راستا سفرهای استانی دولت نهم و دهم بیانگر همین مسأله است.

خدمت یک نعمت الهی است

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمت به مردم یک نعمت الهی است و مسوولان و کارکنان دولت و هرکس به سهم خود باید سعی کند از آن به درستی استفاده کند. اگر کسی نتواند از نعمت خدمتگزاری به مردم استفاده کند، این نعمت از او گرفته می شود.

جباری اضافه کرد: یکی از اساسی ترین کارها، خدمت کردن است و خدمت به مردم، اگر به رضایت خداوند باشد، در واقع ما به تکلیف شرعی و وظیفه خود عمل کرده ایم.

وی همچنین بیان کرد: دین مقدس اسلام، با محور قرار دادن مردم در همه ارکان خود، نمونه ای از خدمت گزاری و مردم سالاری دینی را بیان می کند که حضور و نقش مردم در همه عرصه های مهم زندگی تصمیم گیری آنهاست.

خدا می داند بی آبی بستک خواب را از من گرفته است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل کم آبی و بی آبی برخی مناطق شهرستان بستک گفت: خدا می داند این مشکل، خواب و آرامش را از من گرفته است و بارها پیگیر جدی یافتن راهی جهت مرتفع شدن این مشکل و معضل بوده ام.

جباری در پایان گفت: با همت مدیران وزارت نیرو و تلاش مدیر آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان، عملیات اجرایی ایجاد خط انتقال آب طرح محرم از مسیر حمیران در آینده آغاز خواهد شد و مردم این خطه را از نگرانی و دغدغه کم آبی بیرون خواهد آورد

پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان