جناح آنلاین

نسخه‌ی کامل: استاد هادي آخريان .از شهر جناح . نفر اول مسابقات قهرماني يوگا كشوري و..........
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پيرو تلاش وبسايت اوز فارس با كوشش اسماعيل درزند متني خبري تهيه شده و در اين وبسايت منتشر شد .اين متن حاوي اطلاعات بيشتر در مورد چگونگي برگزاري مسابقه قهرماني كشوري و اطلاعاتي درباره قهرمانان جناحي و در راس آنها آقاي هادي آخريان است . ما نيز بر آن شديم تا اين متن را منتشر كنيم .

انصافا بايد جاي شرمندگي باشد كه يك وبسايت جناحي به نقل از وبسايت شهر اوز اخبار و بدتر از آن بيوگرافي قهرمانان شهر خود را اعلام ميكند


هر چند آقاي درزند همشهري ماست ولي تا نقص و مشكلي وجود نداشته باشد ايشان نميرود به وبسايت ديگري مراجعه كند

اميدوارم وضع فرق كند و ما شويم منبع . حداقل درباره شهر خودمان .

اما متن كامل خبر :

گزارشي از اولين دوره ي مسابقات سراسري يوگا در ايران :

در مورخه ي 20 و 21 بهمن سال 1388 ، اولين دوره ي مسابقات سراسري يوگا در تهران برگزار شد.

مسابقه در رده هاي سني 9-5 ، 14-10 ، 19-15 ، 25-20 ، 40-26 و پيشكسوتان ، بين 195 نفر كه 50 نفر در بخش آقايان و 145 نفر در بخش خانمها انجام گرديد.در اين دوره از 23 استان شركت كننده حضور داشتند كه ، استان هرمزگان با 3 نفر شركت كننده و يك نفر همراه محمد هادي آخريان ، به عنوان مربي و سرپرست تيم شركت داشتند.

مربي هرمزگان به عنوان ...


شركت كننده ي تهران به رقابت پرداخت كه در دو بخش يوگاي قهرماني و يوگاي هنري در رده ي سني 40-26 سال هر دو به مقام اول دست يافت.

آرمان ملا در دو بخش يوگاي قهرماني و هنري در رده سني 25-20 به مقام دوم دست يافت و حسن دهقان خلد? با حضور در بخش يوگاي قهرماني مقام دوم اين مسابقات را در رده ي سني 19-15 سال به خود اختصاص داد.

احسان مهرپرور در رده سني 14-9 سال از كسب مقام باز ماند كه حضور در اين مسابقه و كسب تجربه به منزله ي پلي براي رسيدن به پيروزي است.

اين چهار نفر شركت كننده از شهر جناح هستند. براي آشنايي بيشتر با اين شركت كنندگان مختصري درباره ي ايشان به شرح ذيل است:

استاد محمد هادي آخريان

محمد هادي آخريان متولد 1353 – شروع فعاليت ورزشي سال 1369 – و در سال 1371 با استاد احمد فتاحي و هنر رزمي رزم آوران ( هيدورا توتال كنتاكت ) آشنا و شروع به فعاليت نموده - فعاليت يوگا سال 1382 با كتاب سيكليك يوگا اثر دكتر ساعد احمدي و خانم استاد مايا – سال 1387 ملاقات با دكتر ساعد احمدي و استاد مايا و شروع رسمي يوگا در سعادت آباد تهران و باشگاه يوگا پيام مهر.

آرمان ملا متولد 1363 ، شروع ورزش يوگا 1385 .

حسن دحقان خلد متولد 1371 شروع ورزش يوگا سال 1383 .

احسان مهر پرور متولد 1374 شروع ورزش يوگا 1384.خبر ارسالي و عكاس : اسماعيل درزند از جناح

در پايان ضمن عذرخواهي در مورد عدم طرح نام آقاي احسان مهرپرور در خبر مربوط به مسابقات يوگاي قهرماني كشور . تبريك صميمانه خود را به ايشان و خانواده محترمشان عرض ميكنيم