جناح آنلاین

نسخه‌ی کامل: قوانین سایت در ایام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سال 92
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
قوانین سایت جناح آنلاین در ایام انتخابات

رعایت این قوانین در ایام پیش از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سال 92 از طرف تمامی کاربران الزامیست و در صورت عدم رعایت آن در نوشته های خود توسط کنترل های سایت ویرایش یا حذف میگردد. کاربران محترم لطفا با "گزارش تخلف" که کنار هر پست و پایین آن قرار دارد ما را در کنترل بهتر مطالب یاری کنند.

قوانین مرتبط با سایت :


1- هدف جناح آنلاین مشارکت در خلق خاطره ایی ماندگار و تاریخی در عرصه ی انتخابات است. از آنجاکه نوع فعالیت جناح آنلاین مختص به مسائل شهر و منطقه می باشد، هدف سایت بر روی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تمرکز دارد و تنها مطالب پیرامون این موضوع قابل نشر میباشد لذا مطالب مرتبط با ریاست جمهوری فارغ از نوع مطلب در اولین فرصت و بدون اطلاع قبلی کاربر حذف میگردد.

2- پست ها و نظرات باید مرتبط با موضوع تاپیک باشد. برای مطالب غیر مرتبط تاپیک جداگانه ایجاد کنید.

3- ارائه پیشنهاد و یا انتقاد و شکایت در مورد سایت و عملکرد آن تنها و تنها در انجمن انتقادات و پیشنهادات قابل طرح است و هر نظری مبنی بر عملکرد سایت در دیگر تاپیک ها حذف میگردد.قوانینی که در پست های ارسالی باید رعایت شود :

4- در سایت کاربران به سه دسته تقسیم می شوند : گروه اول کاربران با هویت واقعی و مشخص،گروه دوم کاربران با نام مستعار و گروه سوم مهمانان ( توجه : کاربران مهمان تنها در انجمن "تریبون آزاد" میتوانند پست ارسال کنند ) . در حذف، ویرایش پست های ارسالی، کنترل های سایت بین کاربران فوق تفاوت قائل می شوند و برخورد با نوشته های کاربران با هویت واقعی طبیعتا منعطف تر است.

5- مطالب توهین آمیز که از لغات نامناسب استفاده شده باشد و صفت های ناپسند از هر کدام از سه دسته کاربرانی که در بند 4 اشاره شد، نوشته شده باشد ویرایش می شود و کاربر تذکر میگرد که در صورت تکرار آن، فعالیت کاربر برای یک ماه مسدود میشود.

6- نقد یا اتهام مطرح شده در مورد هر یک از کاندیداها باید مستدل باشد و محترمانه مطرح شود. نقد مستدل پیرامون عملکرد افراد بلامانع است. طبیعیست سایت برای کاندید مخاطب حق پاسخگویی و دفاع قائل است و در این مقوله با کاندید ها همکاری لازم را خواهد داشت.

7- درج مسائل شخصی و خصوصی کاندیداها ممنوع است. در مورد دیگر افراد درج هر گونه مطلبی که اتهامی به اشخاص حقیقی است چه با دلیل چه بی دلیل، چه درست چه نادرست ممنوع است.

8- کاربران محترم حتی الامکان از ارائه ی اطلاعاتی که فاقد پشتوانه ی مستدل و مستند می باشد، خودداری کنند . بدیهی است که چنین پست هایی مورد ویرایش یا حذف قرار خواهد گرفت.

9- تشخیص بر عهده کنترل های سایت است و انتقاد از روند کنترل ها تنها در انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح شود. گرچه کنترل ها در ویرایش های خود برای تذکر مجدد به قوانین سایت در صورت نیاز اشاره خواهند کرد.

10- در دیگر مواردی که قوانین از قبل پیش بینی نشده باشد کنترل های سایت از طریق پیغام خصوصی با نویسنده مطلب در میان خواهند گذاشت. ( بدیهی است کاربران مهمان که پیغام خصوصی ندارند، بدون اطلاع قبلی مطلبشان ویرایش یا حذف خواهد شد. )با تشکر
هیئت مدیره جناح آنلاین